'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Powrót wojowników MK:A  (Przeczytany 13508 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Powrót wojowników MK:A
« dnia: Sierpnia 30, 2006, 01:44:28 pm »
Du?o ju? wiemy o MK:Aramgeddon. Jest pe?no filmików, które pokazuj? nam w?a?nie najwi?cej je?li chodzi o powrót starych postaci. Dzi?ki temu mo?emy zaobserwowa?, która z postaci jest najbardziej obiecuj?c? ?
CHAMELEON SEKTOR STRYKER JAREK REIKO FUJIN    KAI         SHINNOK SRAEENA SHEEVA MEAT RAIN

Bardzo ciekawy jest Reiko. Ma fajne zdolno?ci, których wcze?niej nie mia? i bardzo fajn? bro?. Mam nadzieje, ?e ju? jej mu nie zmieni?, bo fajnie b?dzie pewnie ni? macha?.

Wogóle jako? nie odpowiada mi Sheeva i Rain - to co na filmikach wida? to Rain ma zdolno?ci zwi?zane z wod? i to mnie bardzo zaskoczy?o, bo nie przypominam sobie, aby mia? takie wcze?niej powi?zania.

Powiem krótko - bro? Shinnoka to kolejna kicha typu Hotaru, Jade - jak dla mnie to tylko Raiden jest niez?y w pos?ugiwaniu si? d?ug? broni? obydwoma r?koma.

Nie wiem czy dobrze widzialem, ale chyba Fujin te? si? pos?uguj? jak?? laseczk? tak jak inni w/w. Nie mogli spowrotem da? mu kuszy albo co? innego wymy?le?. Za?o?e si? ?e te bronie b?d? takie same tylko b?d? ró?ni? si? wygladem i nazw?. Tak jak wczesniej pisa?em w innym po?cie o broniach Sareeny, Li Mei itp. Jak ju? odjeli postaci po jednym stylu, to mogli te bronie zró?nicowa? wszystkim. W ko?cu nie robi? MK:Armageddon od pocz?tku tylko ju? na silniku z MK:Deception, wi?c du?o ju? mieli zrobione.

Jakie s? wasze odczucia na temat tych postaci ?

Offline SkY-MasTeR

• U?ytkownik
    • http://www.sum41pl.glt.pl/
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2006, 03:17:51 pm »
mi sie podobaj? postacie, tylko jeden zawias dla mnie jest
mogli zrobi? ?e ka?dy ma dwie w?asne techniki i po jednej oddzielnej broni, dla mnie to nie sztuka zmieni? wygl?d i nazwe i niby wszystko ?adnie
color=blue]Palce Bol? Od Grania Na Gitarze....
[/color]

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2006, 04:28:36 pm »
Bardzo podoba mi si? Chameleon. Jest bardzo bliski moim wyobra?eniom jakie mia?em za nim go pokazali w?a?nie tak :wink:

Offline Dante

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 30, 2006, 04:41:13 pm »
Reiko wygl?da fajnie tylko w swoim tradycyjnym stroju. Tym z MK4.
A najbardziej obiecuj?c? z powracaj?cych postaci jest SHINNOK, wygl?da bardzo ?adnie, pozatym lubi?em te posta? ju? w MK4
Rain b?dzie opiera? swoje ciosy na wodzie :( faktycznie troszke to g?upie. Wola?bym aby ciska? piorunami.
A Jarek to przecie? taki rezerwowy Kano. Przynajmniej tak by?o w MK4.
A zreszt? wszystko w MK:A b?dzie z**ebiste.
A najwi?kszym powrotem jest powrót Kintaro i Motaro.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:48:58 pm »
Wydaje mi si? ?e najwi?kszym zaskoczeniem jest Meat. Mnie szok?o jak przeczyta?em ?e w MK:A tak?e b?dzie ta posta?. Jak dla mnie by? zb?dny w MK4, a tutaj prosze  :D

Mam nadzieje ?e zmieni? Rain'owi ten miecz, bo pos?uguje si? t? sam? broni? co Asrah, a przecie? wcze?niej na screenach mo?na by?o zauwa?y?, ?e trzyma w r?kach dwa sztylety.

Mówisz ?e Shinnok jest najbardziej obiecuj?cy ? No mi si? te? bardzo podoba poniewa? ma strój z MK4 i naprawde fajne zdolno?ci. Ta r?ka z ziemi co chwyta przeciwnika oraz ten fireball co jak trafi to ci?gnie przeciwnika ze sob? jaki? kawa?ek.

Jak widzicie jest du?o postaci, którym si? powtarzaj? bronie, a przecie? mo?naby wymy?le? co niektórym naprawde co? ciekawego. Naszcz??cie s? postacie w serii Mortal Kombat, które maj? swoje w?asne bronie, które s? z nimi uto?samiane np. Kitana i jej wachlarze:P, Barakai jego blades czy w ostanim czasie kij Raidena.

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 30, 2006, 07:50:12 pm »
Nie zapominaj o kabalu i jego hakach. Chyba ?e danie tej broni malvado nie jest dla ciebie tylko niesmacznym ?artem programistów.
Co do nowych starych postaci:
Rain - jak ju? gdzie? pisa?em wygl?da jak ciota
Chameleo - ogólnie rzecz bior?c mo?e by?
Motaro - czemu tylko dwie nogi?
Meet - bardzo fajnie zrobiony . Teraz ta posta? ze spalonego kotleta sta?a si? pe?nokrwistym daniem
Sheeva - jak dla mnie zbyt napakowana
Kintaro - By?o by ok , ale zawsze by? chyba wi?kszy od goro
stryker - teraz nie wygl?da na peda?a. Co najwy?ej troch? metroseksualnie
Jarek - w czwórce przypomina? mi Georga Clooneya z "od zmierzchu do ?witu". Ta zbroja jest niepotrzebna.
Kai - nareszczie wygl?da jak m??czyzna , a nie przypakowany szestnastolatek
Reiko - wszystko w porz?dku
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 31, 2006, 11:12:04 am »
Mi ogólnie wszystkie si? postacie podobaj? no mo?e z wyj?tkami jak cho?by: Sheeva (troche jako? tak nie tak, chyba za bardzo dopakowana w przeciwie?stwie do MK3 bo tam mi si? podoba?a :) ) Motaro (gdyby od pocz?tku by? minotaurem to ?wietnie ale jak na centaura to ?rednio je?li nie kiepsko, Shao Kahn (mogli by wzi??? tego z MK:SM bo tam wygl?da lepiej i jeszcze bez peleryny bo na co ona), Rain (kiedy pierwszy raz go widzia?rm nie wiedz?c, ?e to on to my?la?em, ?e to Mileena :P dlatego powinien mie? inny strój).

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #7 dnia: Września 01, 2006, 01:45:19 pm »
Chameleon

No wi?c wko?cu dok?adnie wiem jak wygl?da Chameleon. Nie wydaje mi si? ?eby miesi?c przed premier? twórcy zmienili mu styl, bo jak wida? Crane jest naprawde pot??ny, a w dodatku kiedy ma on zdolno?ci ninjów to b?dzie to kolejna udana nowa ( stara ) posta? w nowych ( w pe?nym 3D ) Mortalch.

Offline Santiago

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Września 01, 2006, 07:51:29 pm »
Gadacie... wed?ug mnie "postawienie" Motaro na dwóch ko?czynach to dobry pomys?, wygl?da naprawde nie?le. Bo pomy?lcie jak stwór na 4 nogach móg?by robi? te combosy w powietrzu? 8)
img]http://img351.imageshack.us/img351/6611/avatar2im5.gif[/img]
Title:Mortal Kombat: Armageddon

Offline Dante

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Września 02, 2006, 08:50:42 am »
Oni nie mogli zrobi? go jako centaura. Wko?cu jak by? go wywali? katapult? :) Albo jakby spada? ze schodów. Mo?e w czasach Trilogy takie niedoci?gni?cia si? zostawia?o ale teraz nie ma ju? na to miejsca.
Zreszt? fajnie wygl?da. I jak na tak? wielk? mase to do?? szybko si? rusza.

Offline Sicku

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Września 02, 2006, 09:50:30 am »
A ja po cichu licze na Sektora - uwielbianego od zawsze przeze mnie w trzeciej cz??ci mk . Ogl?da?em filmik z walki MK:A, z jego udzia?em i s?dze, ?e b?dzie wstanie wprowadzi? sporo zamieszania. Pozatym wygl?da ju? bardzo powa?nie. Respect obowi?zkowy . 8)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #11 dnia: Września 02, 2006, 11:08:05 am »
No Sektor wygl?da super i ma fajne zdolno?ci. Jeszcze nie wiem jakim stylem b?dzie si? pos?ugiwa?, bo widzia?em go w kilku stylach, wi?c chyba jeszcze twórcy si? nie zdecydowali. Na jednym z ostatnich filmików Sektor posiada KEMPO ( hahaha fajnie to wygl?da, styl Sonya'i z MK:DA, ale chyba nie pasuje do niego i mu go jeszcze zmieni? ).

Chcia?em zwróci? uwage na Meat'a. Widzieli?cie te oko jak mu zwisa ? Bardzo ?adnie to wygl?da.

Offline Dante

• U?ytkownik
« Odpowiedź #12 dnia: Września 02, 2006, 11:49:53 am »
No jeszcze nie za wiele wiemy :) Ale ju? prawdopodobnie 20 Pa?dziernika dowiemy si? wszystkiego :)
Ciekawe jakie ciosy b?dzie mia? Jarek. W MK4 by? kopi? Kano.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #13 dnia: Września 02, 2006, 01:49:15 pm »
Na filmikach pokazane s? dwie zdolno?ci Jarka. Ten sam stomp pup? co w MK4 oraz nowy. Jarek chwyta lini? przeciwnika i rzuca go do góry, dzi?ki czemu mo?e zada? ciosy w powietrzu.

Reiko ma nadal ten sam kopniak z obrotu, rzucanie gwiazdkami oraz nowe co? w stylu Cyraxa, Sektora i Smoke tylko, ?e nie chowie si? odrazu pod ziemie, tylko leci ku górze, pojawiaj?c si? obok przeciwnika i wybijaja go, czy jakos tak.

Sonya ma dalej Kiss of Death oraz Fly Kick. Ze starych dali jej spowrotem Fireball'a oraz Square Wave Punch. Znowu pomineli Leb Grab, Rising Bicycle Kick i Cartwheel Kick niestety:/.

Rain'owi chyba ( ale to tylko przypuszczenie ) oddali t? zdolno?? co cisn?? piorunem, poniewa? Chameleon w momecie, gdy jest koloru fioletowego u?ywa tej zdolno?ci. A wiemy ?e mia? j? Nightwolf w MK:Deception.

Offline SkY-MasTeR

• U?ytkownik
    • http://www.sum41pl.glt.pl/
« Odpowiedź #14 dnia: Września 03, 2006, 11:37:10 am »
Cytat: "davidkoz"
Na filmikach pokazane s? dwie zdolno?ci Jarka. Ten sam stomp pup? co w MK4 oraz nowy. Jarek chwyta lini? przeciwnika i rzuca go do góry, dzi?ki czemu mo?e zada? ciosy w powietrzu.

Reiko ma nadal ten sam kopniak z obrotu, rzucanie gwiazdkami oraz nowe co? w stylu Cyraxa, Sektora i Smoke tylko, ?e nie chowie si? odrazu pod ziemie, tylko leci ku górze, pojawiaj?c si? obok przeciwnika i wybijaja go, czy jakos tak.

Sonya ma dalej Kiss of Death oraz Fly Kick. Ze starych dali jej spowrotem Fireball'a oraz Square Wave Punch. Znowu pomineli Leb Grab, Rising Bicycle Kick i Cartwheel Kick niestety:/.

Rain'owi chyba ( ale to tylko przypuszczenie ) oddali t? zdolno?? co cisn?? piorunem, poniewa? Chameleon w momecie, gdy jest koloru fioletowego u?ywa tej zdolno?ci. A wiemy ?e mia? j? Nightwolf w MK:Deception.

czemu "mia? j? Nightwolf" chyba ma :D
ale spoko dobra sie nie czepiam
mnie interesuje co ma Kung Lao i Scorpion  :twisted:
color=blue]Palce Bol? Od Grania Na Gitarze....
[/color]