'

Autor Wątek: Mortal Kombat Devastation - fakty i mity  (Przeczytany 6866 razy)

Offline Santiago

• U?ytkownik
Mortal Kombat Devastation - fakty i mity
« dnia: Października 04, 2006, 09:51:13 pm »
Mam ju? do?? czekania! Przecie? Mortal Kombat ma tak ?wietn? fabu??, tylu fanów na ca?ym ?wiecie, a wytwórnia Threshold po prostu nas olewa. Gdyby prawa do sfilmowania MK Devastation mia? np New Line Cinema albo inna wytwórnia mo?e szybciej mogliby?my si? spodziewa? filmu. Ci?gle s?ycha?, ?e co? si? tam z tym filmem robi, kr?ci, powoli i ?e film ma wyj?? w 2007 roku... pr?dzej kaktus mi na dup**e uro?nie! W 2006 te? mia? by? i nic... mo?e napiszemy jak?? petcyje? :P Jestem zdesperowany. Postanowi?em za?o?y? ten temat, bo ja sam ju?  gubi? si? w tym wszystkim. Po raz kolejny szukaj?c informacji na temat filmu, wszed?em na http://mk3movie.mortalkombatonline.com/ i wyczyta?em tam w newsie z 11 lipca tego roku (strona ?adko aktualizowana ... ) w którym znajdujemy wypowied? Robina Shou, czyli naszego nieszcz?snego Liu Kanga:

"I got the bad news. I won't be in the next MK. Apparently, Sub-Zero will be the new hero. How'd that come about? No body knows. As if my character never existed. The story supposedly takes place before Lui Kang's time. A prequel of prequel.... I guess that's why it's taking this long for it to happen.... That's show biz."

Co? mniej-wi?cej, ?e w nowym filmie MK nie zagra ju?, poniewa? Sub-Zero b?dzie nowym, g?ównym bohaterem, akcja b?dzie dzia?a si? przed "czasem Liu Kanga". Chcia?em si? zapyta? czy wiecie co? o tym? To prawda?

Ps. Rozruszajmy to forum... m?drymi i ambitnymi wypowiedziami. Pozdrawiam!

EDIT:

http://www.moviehole.net/news/20060823_mortal_kombat_prequel_in_the_w.html

Tu jest kolejny wpis, ?e bohaterem ma by? Sub-Zero...
img]http://img351.imageshack.us/img351/6611/avatar2im5.gif[/img]
Title:Mortal Kombat: Armageddon

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #1 dnia: Października 07, 2006, 02:52:30 pm »
Mo?e b?dzie sie to dzia?o za czasów Kunga lao, tak jak to by?o w serialu.Albo mi?dzy serialem a pierwszym filmem.Fajnie by by?o jakby pojawi? sie Kung lao :D Ale narazie nic nie wiadomo.
___________________FURY MK______________________

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 05, 2006, 05:34:50 am »
Mo?e poprostu to b?dzie ekranizacja MK Mythology. Bo Sub-Zero gra? tam g?ówn? role chyba, ?e wymy?lili co? zupe?nie innego. W sumie nie widze nadzieji by film ujrza? w kncu ?wiat?o dzienne bo tyle ju? kombinacji i owijania w bawe?ne, ?e a? s?abo mi si? robi. Dojdzie w koncu do tego, ?e nic nie zrobi? i wszyscy b?dziemy zawiedzeni. Ehh.... Poczekamy to zobaczymy.

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 05, 2006, 07:45:56 am »
Nie sadze zeby nakrecili MK Mythologies Sub-Zero, film by nie wypa?i?, bo przeciesz bysmy praktycznie go znali z gry i filmików ktore wnim by?y. A co do filmu mk3 to mi juz reco odpadaja co roku przekladaja premiere i co roku zmieniaja watek w filmi. Ale fajnie by bylo jak by faktycznie opowiadal o Sub-Zero i zostalo to pokazane jak przemienia sie w nooba.  :lol:

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 05, 2006, 11:28:46 pm »
Pierwsz? cz??? te? doskonale znali?my , a mimo wszystko jest najleprza. Ja mam tylko nadzieji ?e nast?pny morlal nie b?dzie dzie?em Uwe Bolla , bo bym chyba wys?a? mu wirusa ebola
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 06, 2006, 12:05:27 am »
Racja, drugiej czesci wogle sie nie spodziewalismy i sie okazala owiele gorsza niz pierwsza czesc, lecz ja juz nie sledze tematow oraz newsow o trzecim filmie bo juz sie dawno zawiodlem!!!! CZY TEN FILM WOGLE BEDZIE TO MNIE NAJBARDZIEJ CIEKAWI!!

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 06, 2006, 01:18:53 am »
Sorry, ?e to mówi?, bo widz? tu samych zatwardzia?ych fanów ekranizacji Mordala, ale te filmy to TOTALNA KASZANA, zw?aszcza MK ANIHILATION, jedynka jest jeszcze w miare (jak na film dla 12 latków, bo tak ogólnie to tez nie ma sie zabardzo czym zachwyca?). W ogóle to ca?a fabu?a Mortala (nie mówie juz tylko o filmach) jest delikatnie mówi?c do kitu. Mortal podoba mi sie ze wzgledu na specyficzny mechanizm rozgrywki, klimat, fatale, mam kilka ulubionych postaci, ale TO TYLE, a dopatrywanie sie w fabule jakiegos hmm nie wiem nawet jak to nazwac, moze "drugiego dna", czy ukrytego przekazu to jakies zboczenie. Innymi s?owy fabu?a jest dziecinna i g?upia.
samurai shodown 4 ever

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 06, 2006, 07:11:53 am »
Cytat: "papa_snejk"
W ogóle to ca?a fabu?a Mortala (nie mówie juz tylko o filmach) jest delikatnie mówi?c do kitu.

Wiesz tutaj to jak kiedys juz napisa?em jeden lubi banany a drugi jak mu skarpetki smierdza!! Ja kocham Mortala dzi?ki wlasnie historii turnieju i tego calego klimatu jaka gra miala do UMK3. A co do filmów to MK1 By? naprawde swietny i nie uwazam ze dla 12 latków bo oni w?a?nie nie czuj? tego klimatu. Tylko dla ludzi starszych, który katowali w Mk2 na Amidze i mazyli o MK3 tacy ludzie czuj? klimat MOOORTTTAAALLL  KOOOMMMMBBBAT!!

Od tysi?clecia przez wszystkie pokolenia
toczy si? wielki bój mi?dzy wojownikami Królestwa Ziemskiego i Za?wita, terenem jego jest wyspa le??ca pomi?dzy dwoma ?wiatami, Walcz? nie armie ale wybrani wojownicy stoj?c do walki w potajemnym turnieju. Mimo ?e ilo?? wojowników jest ma?a, stawka o jak? walcz? ogromna. Od wyniku tego turnieju zale?y los Królestwa Ziemskiego, Za?wiat od pi?ciu wieków wygrywa? ka?dy z dziewi?ciu turniejów, nie mog? zwyci??y? po raz dziesi?ty nie mog? wygra? Mortal Kombat.

Bo to historia, bo to marzenia, bo to historia godna przypomnienia!

A w jakiej bijatyce masz lepsza fabu?e?? Mo?e Tekken - turniej zelaznej piesci :lol:

A co do ''zboczenia'' to chyba nie by?e? nigdy w Stanach!! To juz nie wiem jak by? nazwa?.

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 06, 2006, 04:04:33 pm »
Dwie sprawy: Po pierwsze fabu?a mortala jest najleprz? jaka istnieje w?rud bijatyk. Takie Tekken czy street fighter maj? po prostu ?a?osn? , i jakby kto? jeszcze nie zauwa?y? , to fabu?a jest jednym z wa?niejszych o ile nie najwa?niejszym czynnikiem wp?ywaj?cym na klimat. Po drugie pierwszy film mk wcale nie jest arcydzie?em , cho? w stosunku do reszty jest faktycznie cudowny. ?eby zrobi? dobry film o mortalu trzeba naprawd? kogo? wi?cej ni? cholernego Paula Andersona który na kr?ceniu filmów delikatnie mówi?c si? nie zna. Mimo wszystko film jest a? przeci?tny. Dlaczego? bo ten cie? trzyma? si? fabu?y , której po prostu nie da si? zniszczy?
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Mkzm

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 11, 2006, 02:09:59 pm »
Mortal Kombat 3 mial sie pojawic w 2005 roku. Aktualnie mamy prawie 2007 i cos nie widze tego Mortala ............:( jak tak dalej pojdzie to pewnie mozemy obejsc sie tylko mitami o produkcji 3 czesci ;]
Na co mi podpis...

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 11, 2006, 02:17:50 pm »
MK3 bedzie jak dwie niedziele do kupy sie zbiora!!

c-milionaire

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 27, 2006, 02:42:57 am »
roku prawie zekoniec mity o mk 3 trwaja na filmweb pisze ze premiera 01.01.07 ja osobiscie watpie

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 27, 2006, 07:57:11 am »
Tam widnieje data 2008r a nie 2007r To w tak? date mog? uwie?y? 2008-01-01 (?wiat)

http://www.filmweb.pl/Film?id=107805

Ja ju? si? dawno pogodzi?em ?e filmu tak szybko nie zobacze wi?c podchodze do tego na ''lajcie''

Kiedy b?dzie to b?dzie, tylko niech lipy nie robi?, S?dze ?e film mo?e sie ukaza? razem z now? gr? MK8.

Offline Jakubu

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 29, 2006, 08:15:23 am »
No wiecie 2 sezon MK C[K]onquest wychodzi juz 6 lat to nie dziwic sie ze 3 czesc MK wychodzi juz tak dlugo.
url=http://userbars.org][/url]

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 29, 2006, 11:50:15 am »
Przecie? 2 sezonu nie ma by?. A co do mk3 to je?li wogle sie wezm? do roboty to film powinni?my zobaczy? w 2008. Ale w?tpie ?e to nast?pi.
________FURY MK________