'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: Mortal Kombat - PS2 Net-Play  (Przeczytany 17372 razy)

Offline Annihilator

• U?ytkownik
Mortal Kombat - PS2 Net-Play
« dnia: Października 11, 2006, 11:39:54 pm »
Ma kto? mo?e koncept jak podpi?? PS2 do netu za pomoc? (wstyd sie przyzna?) neostrady [tfu,tfu] tp no i czy w ogóle jest taka opcja?
REGGAE!

Offline signap

• U?ytkownik
« Odpowiedź #1 dnia: Października 12, 2006, 09:56:30 am »
jesli masz gruba ps2 to potrzebujesz Network Adapter (ktory pozniej przyda sie do podlaczenia hdd) a jesli slima to gra ma wbudowany "NA"
url=http://en.prizee.com/?refer=Signap][/url]

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 06, 2006, 01:27:11 am »
czy mozna grac na pirackim mkd lub mka przez net?
samurai shodown 4 ever

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2006, 07:06:11 am »
ja nie mog?em gra?, Mia?em kopie gry MKD i gra mi nie posz?a przez net. Ale orginal jak najbardziej :lol: . (ludzie nie popierajcie piractwa, to przez piractwo nie ma u nas takich bonusów jak kolekcjonerskie wydania. Jezeli jestescie prawdziwymi fanami smoczej serii to wie?e w to ?e nie gracie na PIRATACH  :wink:  )

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 06, 2006, 12:41:19 pm »
no wiesz kupie orygina? za 150 z? i co? bede sie mógl patrrzyc na pude?ko i czytac instrukcje do znudzenia i co dalej? powiem ci co, w koncu uswiadomie sobie ze wywalilewm kupe pieniedzy w bloto. ceny gier w polsce sa nieproporcjonalne do zarobkow, dlatego tak dobrze rozwija sie u nas rynek piracki
samurai shodown 4 ever

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 06, 2006, 01:29:06 pm »
Co do piratów to sie zabardzo nie rozwija, najlepsze lata piractwa to lata 1990-2003. Teraz juz naszczescie maleje. Sory jak nie mozesz wywalic 150z? na mortala to nie jestes dla mnie fanem gry, tylko zwyk?ym graczem który lubi sobie za??czyc raz na jaki? czas i pograc w wolnym czasie. ja tym ?yje i mam inne podejscie do sprawy. Sta? cie na konsole na sta?e ??cze, to nie stac cie na gierke ktora wychodzi raz w roku. Przeciesz codziennie gry nie kupujesz!! Nie popierasz w ten sposob serii MK.Miedzy innymi przez takich fanow nie wychodza mortale na PC. Jak wszyscy tak by mysleli to bys katowa? do dzis w MK1 bo MK2 juz by swiatla nie ujrzalo!! Ale po co ja to tlumacze jak masz pewnie swoje zdanie i tego nie zmienie. A jezeli zarobki nie odpowiadaja to zawsze mo?na si? z Polski wyprowadzic. Anglia zawsze zaprasza brakuje im polaczków do podcierania dupska zapyzia?ym angolom za 260z? dziennie!! :D Albo na Ukraine tam piractwo ?yje bo maja wkoncu 1$ dziennie. Ja np: nie wywale na film 70z? ktory raz obejrze, ty nie wywalisz na gre, i OK ka?dy jest inny i ma inne poglady. Ale Mortal to dla mnie co? waznego i dla mnie musi by? orgina?,  wprawdzie mam jedna gre MK skopiowana jest ni? MK Gold. 9ale to ze wzgl?du ?e nie mog? dosta? orgina?u) :wink:

Nie pisze to do ciebie ?eby si? sprzecza?, tylko uswiadomi? realia ludziom.

Offline Dante

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 06, 2006, 02:32:56 pm »
No ja si? mogle pochwali? :) Mam wszystkie MK na PS2 oryginalne. A cena tego MK jest bardzo przyzwoita.

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 06, 2006, 05:17:21 pm »
W stosunku do innych gier na ps2 cena jest rzeczywi?cie troch? mniejsza, ale nie chodzi mi ju? tylko o Mortala tylko o rynek gier w ogóle. Np. Hitman Blood Money kosztuje, ?ebym nie sk?ama? bo nie pamietam dok?adnie, jakie? 250 z? na ps2. S?iagna?em sobie pirata i gra?em w niego, przez jakie? 2 tygodnie. Czy 250 z? s? warte 2 tygodni przyjemno?ci? My?l?, ?e nie, a co do "potcierania dupska" to jest to bardzo obra?liwe dla Polaków którzy wyemigrowali w celach zarobkowych. Nie wiem ile masz lat Maniak, ale naprawde wydaje Ci si?, ?e ?ycie tutaj jest takie kolorowe? Ludzie mimo wszystko oprócz szczytu marze? ka?dego m?odego Polaka (tj. 3 pokojowego mieszkania i u?ywanego samochodu) chc? czego? wi?cej od ?ycia, tzn. jakiej? namiastki luksusu który ?wiat Zachodu potrafi da?. Dlatego nie wolno jest NIKOMU obra?a? Polonusów za granic? tylko dlatego, ?e oni chcieli lepszego ?ycia.
I jeszcze jedno: jeste? "prawdziwym fanem mortala? OK ale mam jedno pytanie: kto Ci kupuje te orygina?y? Ty czy rodzice? Je?eli rodzice to nie znasz jeszcze warto?ci pieni?dza i nie wiesz co to jest dla kogos 150 z?
samurai shodown 4 ever

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 06, 2006, 05:55:43 pm »
Wiec zacznijmy tak 29.01.85r moja data urodzenia :P , Pracowa?em w Londynie 3 miesi?ce jako magazynier, mam ca?y szacunek do Polakow tamtejszych jak i tutejszych:-)Piszac to chcia?em dac do zrozumienia ze Angole tak nas traktuja, jak robotow do roboty (tak tam sie mowi robot do roboty)!! weic nie chcia?em nikogo obrazic, a przedewszystkim zeby tak zabrzmia?o.  Wiem co to znaczy zarabiac pieniadze tam i tutaj. Rodzice to co mi ostratnio kupili to PSX w 1998r Wiec nie jestem zadnym bananowcem, i zeby miec to co mam cieszko nato musialem pracowac. Co do gier innych zgadzam sie z tob? tez tak robi?em. Jestem kolekcjonerem, kupuje jedynie serie MK, GTA, i TEKKENA wiec moge sobie pozwoli? na orginaly, zwlaszcza ze gram na przemian wnie. Wiec troche sie zle obydwoje zrozumieli?my. Wiec luzik, Pozdrawiam.

PS: I mam nadzieje ?e w MK Armageddon pograsz trosze d?u?ej ni? dwa tygodnie :wink:

Offline Mileena

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 06, 2006, 07:03:35 pm »
Napewno pogra dluzej a do tego jaka cena: 139zl. albo 129zl.To no to juz warto se pograc nawet dluzej niz 2 tygodnie!

Offline Santiago

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 06, 2006, 08:39:42 pm »
Nie róbmy offtopu ;>

Co do tematu. Tak jak zosta?o ju? napisane, do grubej czarnulki potrzebny b?dzie NA, natomiast slim ma takowy wbudowany. Co do gry na kopiach w necie - potrzebujesz ?atki. (czyli dysk do ps2, aby j? wgra? ;) )
img]http://img351.imageshack.us/img351/6611/avatar2im5.gif[/img]
Title:Mortal Kombat: Armageddon

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 06, 2006, 10:46:49 pm »
Róbmy oftopa. Ja orginaln? kupuj? tylko muzyk? i tylko w wyj?tkowych okoliczno?ciach. Je?eli chodzi o gry to tylko poni?ej 20 z?. , wi?c raczej nie na ps2 i niena nowe mortale. Czy jestem fanem tej gry? oczywi?cie. Natomiast mam g??boko w dupie jej twórców. Nie mam zamiaru p?aci? za jedn? gierk? starczaj?c? na dwa miechy tyle samo co za dysk do komputera , a by mo?na by?o dosta? pirackie dyski to pewnie by?bym pierwszy w kolejce. Wkurwia mnie gadenie ?e to kradzie?. Nie zap?aci?bym za gre 150 zeta , wi?c jakkolwiek nie kupi?bym orgina?u , a skoro nie kupi?bym orgina?u twórcy na tym nie trac?. A skoro na tym nie trac? to ich nie okrad?em. Zreszt? da?em ju? im zarobi? kupuj?c mortala 4 gdy by? dodany do cd action.
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 06, 2006, 11:28:28 pm »
BRAWO franqey!! popieram w 100 %

Santiago jakiej "?atki" potrzebuj?? pod??cza?em kiedys slima do netu i wiem ze jest potrzebny do tego Network Acces Disk (NAD) który mam i mam wszystko skonfigurowane . ale co masz konkretnie na my?li?
samurai shodown 4 ever

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 06, 2006, 11:29:31 pm »
Nie potrzebujesz do Mortala tej plytki: Network Acces Disk!

JA mam neta pzrez Chello i nic nie konfigurowalem podpiolem neta i tylko mala rejestracja na serwerze mkonline.

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 06, 2006, 11:35:58 pm »
nie piszmy bzdur. zada?em konkretne pytanie we wczesniejszym poscie. jak ktos nie ma nic ciekawego do powiedzenia to niech nie odpowiada
samurai shodown 4 ever