Autor Wątek: Turnieje Online Mortal Kombat 2  (Przeczytany 15453 razy)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 14, 2008, 11:43:47 am »
Chaotycznie czy ja wiem... początki były chaotyczne ale teraz jest ok.Jest temat liga MK2 tam są dane o zawodnikach, gracze sami sobie ustalają godziny o których stoczą walkę i już.Potem wynik jest oglaszany w temacie wyniki ,a pod koniec tygodnia admina wszystkie wygrane i przegrane umieszcza w tabeli ,która jest widoczna tylko dla zarejestrowanych osób.
No ale ok rozumiem chcecie zrobić własną ligę ,ale uważam ,że lepiej by było gdybyśmy razem się bawili(więcej osób lepsza zabawa  ;) ).Potem moglibyśmy robić jakies mini turnieje np: Strefa MK VS Polskie forum MK śmiesznie by było  ;D

deja vu

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 15, 2008, 10:51:55 am »
Chaotycznie czy ja wiem... początki były chaotyczne ale teraz jest ok.Jest temat liga MK2 tam są dane o zawodnikach, gracze sami sobie ustalają godziny o których stoczą walkę i już.Potem wynik jest oglaszany w temacie wyniki ,a pod koniec tygodnia admina wszystkie wygrane i przegrane umieszcza w tabeli ,która jest widoczna tylko dla zarejestrowanych osób.
No ale ok rozumiem chcecie zrobić własną ligę ,ale uważam ,że lepiej by było gdybyśmy razem się bawili(więcej osób lepsza zabawa  ;) ).Potem moglibyśmy robić jakies mini turnieje np: Strefa MK VS Polskie forum MK śmiesznie by było  ;D
I to jest najlepszy pomysł  ;) Wtedy jest szansa że uzbiera się 10 osób które będą grać na poważnie  :) Według mnie najlepiej jest teraz zrobić turniej a nie ligę  ;)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 16, 2008, 01:58:23 am »
Wszystko fajnie, zarobienie turnieju to już stary temat poruszany wiele razy. Sam byłem napalony i co? Potrzeba nam mieć własny serwer, albo pożyczyć dobry od kogoś. Nie wiem Adept jak wy dzisiaj graliście, ale ja ostatnim razem jak grałem to za każdym razem po wywaleniu gry musiałem łączyć się z innym serwerem - nie zawsze szybkim i sprawnym. Jeżeli w końcu ktoś kto ma dużo wolnego czasu poukłada to wszystko i zrobi porządek to można grać, ja cały czas jestem "za".

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 16, 2008, 11:56:11 am »
za każdym razem po wywaleniu gry musiałem łączyć się z innym serwerem - nie zawsze szybkim i sprawnym.

Łączyłeś się do serwerów ">1s"? Sprawdź te adresy: 195.242.236.62:27888, 213.251.162.150:27888

Offline Hateous[BL]

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Strenght And Glory.
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 18, 2008, 10:28:28 pm »
Jak moge zagrac w MK2 lub innego przez neta:P? I w sumie to fajnie by bylo zrobic rozgrywki  np MKT lub MK4:D Moje dwie ulubione ze starych:D