'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: pszczo?y candymana  (Przeczytany 2809 razy)

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
pszczo?y candymana
« dnia: Listopada 09, 2006, 10:20:18 pm »
jako ?e rzecz dotyczy mk:a umieszczam tego posta tutaj (?eby nikt nie mia? pó?niej w?tpliwo?ci lol)

jak ju? wspomnia?em w innym poscie robie posta? candymana w mk:a. znawcy serii o tej legendzie ulicy napewno wiedz?, ?e nieod??cznym atrybutem candymana s? jego pszczo?y. wiem ?e drahim ma jakie? muchy (pszczo?y:)) lataj?ce wokó? niego i ma z nimi jakie? ciosy specjalne, i tu moje pytanie- czy da sie te pszczó?ki zaimplantowa? stworzonej przez siebie postaci? nigdzie tego nie widzia?em w opcjach a candyman musi mie? pszczo?y!!!!! lol
samurai shodown 4 ever

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 09, 2006, 10:52:14 pm »
Z tego co si? ori?tuje to nie mo?na:-(  Poniewaz zrobi?em postac Old Shanga i tez nie mog?em doda? ciosu odebranie duszy jakie w grze posiada Shang i Quan.

Offline Mileena

• U?ytkownik
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 10, 2006, 06:01:02 pm »
papa_snejk czy ty przypadkiem nie nabijasz sobie postow? ;]

Offline Dante

• U?ytkownik
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 10, 2006, 06:08:50 pm »
Strasznie du?o jest w MKA niedoci?gni??. Plucia kwasem te? nie ma, niewidzialno?ci równie?, ale np. w??yk jest.
Naprawde nie rozumiem tego.

Offline beru

• U?ytkownik
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 10, 2006, 09:11:54 pm »
Off-topicowo nawi?zuj?c do istniej?cych/nieistniej?cych ciosów w KAF: Scorpionowi zamiast teleportu z MKD (tego z kopniakiem) dano inny, bardziej przypominaj?cy ten z MK1-MKT, ale w zestawie do KAF *jest* dost?pny teleport z MKD...
Komu si? bardziej podoba ten "nowy"-stary teleport Scorpa, ni? ten z Deception? Bo ja mam mieszane uczucia...

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 10, 2006, 10:30:59 pm »
Do scorpiona nic nie mam, ale mam do Sub-Zero bo zawsze walczy?em drugim jeko stylem walki, a teraz poprostu on go nie ma:-(, Jak juz otym gadamy to mam jeszcze do Motaro ?e ma malo fajnych ciosow, ale zato fajnie wyglada, roboty nie maja swoich odglosow, (Cyrax nie ma Siatki) A Shao-Kahn ma?o ju? gada!! Ale zato Quan Ch ma swoje prostowanie kregoslupa (Deptanie kolesia, ale troche to smiesznie teraz wyglada)

Offline Sicku

• U?ytkownik
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 10, 2006, 10:37:37 pm »
Cytat: "beru"
Komu si? bardziej podoba ten "nowy"-stary teleport Scorpa, ni? ten z Deception? Bo ja mam mieszane uczucia...

Ja jestem jak najbardziej za "nowym" poniewa? wygl?da tak jak w klasycznych cz??ciach. Pozatym ciosy charakterystyczne dla postaci s? wzorowane dosy? mocno na tych ze starszych cz??ci. Co uwarzam, ?a du?y plus.   8)Oczywi?cie niektórych jest brak za to innym dodano jakie?... które te? nie s? najgorsze tak my?le. A i warto wspomnie? te? o samej walce która nare?cie znaczniej przypomina t? klasyczn? rozgrywke z mortali 2D. Chodzi mi przedewszystkim o skok, wre?cie mo?na zadawa? kopniaki "na ty? "

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 11, 2006, 12:02:58 pm »
Cytat: "Mileena"
papa_snejk czy ty przypadkiem nie nabijasz sobie postow? ;]

tak masz racje, chce miec milion postów bo mnie to podnieca. w postach zadaje konkretne pytania, i jak odpowiadam to te? zawsze rzeczowo i konktetnie a nie pisze bzdur, tak ?e nie wiem o co ci chodzi, a co do innych postów to ?eby tu nie miesza? to proponuje nowy temat: deception vs armageddon, tam bedziemy dyskutowa? na temat plusów i minusów obydwu pozycji co wy na to?
samurai shodown 4 ever

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 11, 2006, 12:14:29 pm »
Jak by z??czyc MKDA z MKDeception to lepszy by?by ni? MK Armageddon. Moze temat taki: MKDA & MKD VS MKA

Wszystkie areny z MKDA i MKD razem, sama smietanka:-) Areny z MKDA zrobi? interaktywne. Fatala normalne, Hara-Kiri, Wbijanie broni w cia?o. I Dodac do tego wszystkiego nowe wykonczenie Weapon Fatality, jakie by?o ju? w MK TE.

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
pszczo?y candymana
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 11, 2006, 12:16:10 pm »
popieram, chociaz sam niestety nie gra?em w mk:da
ok zak?adam temat
samurai shodown 4 ever