'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Wasza HISTORIA z MORTAL KOMBAT  (Przeczytany 37602 razy)

Offline Hardy

• U?ytkownik
    • http://www.psychofdk.fora.pl
Wasza HISTORIA z MORTAL KOMBAT
« dnia: Września 18, 2005, 10:43:00 am »
Jak to u was si? zacze?o?? Gdzie pierwszy raz?? Oto moja historia z MK:

Wi?c mia?em jakie? 5 lat i pozna?em wtedy MK (by? to rok 1997) mój bracik kupi? albo po?yczy? (wcze?niej po?ycza? potem kupi? a niewiem kiedy dok?adnie kupi?) PEGASUSA i tam pewnego dnia przychodze z PRZEDSZKOLA i moi starsi bracia graj? na MK2 oczywi?cie ta wersja by?a za przeproszeniem do dupy ale i tak mi si? spoboba?a bo to pierwsza jak? widzia?em :D odrazu oczywi?cie spodoba? mi si? SCORPION,SUB-ZERO i REPTILE (zawsze lubi?em NINJA) potem po jakim?  czasie mia?em MK1 i te? mi si? podoba?o potem jeszcze mia?em jak?? podróbk? MK bo byli tam zawodnicy ale NP: Dwóch SHANG TSUNGÓW ale ten drugi inaczej si? nazywa? LOL (mia?em te? tak? podróbk? STREET FIGHTER 2) potem tak jako? czas lecia? i po kilku latach (chyba w 1999) mia?em na PEGASUSA MK3 ale to ogólnie nie wymaga?o komentarza... potem w roku 2000/1  pewnego dnia mój bracik po?yczy? AMIGE 600 i w grach by?o MORTAL KOMBAT 2 wrzucili?my dyskietke (wtedy wszyscy naraz grali?my ja,moi bracia i siorka :))
gra si? za?adowa?a i wtedy naprawde pozna?em MK2 poprostu szcz?ka opda?? mi z wra?enia te FATALITY ten KLIMAT pami?tam ?e doszli?my do SHANG TSUNGA i mój najstarszy bracik nie umia? go pokona? 3 razy wko?cu dali mi szanse znów i zagra?em i go niepami?tam kim pokona?em za pierwszym razem ale niestety przy KINTARO gra si? zacie?a :( a potem przez reszte wieczoru i po?owe nast?pnego dnia mój drugi bracik ?mia? si? z drugiego ?e nie umia? pokona? SHANG TSUNGA  :lol: potem nid?ugo na AMIGE 600 mia?em tak?e MK1 te? by?o niez?e i tak to jako? sobie sz?o a? wko?cu w roku 2002 straci?em wszystkie urz?dzenia do grania i nie mia?em nic  :wink: a? wko?cu w roku 2003 mój ojciec kupi? PC i od tego czasu mam emulator MAME i internet i sobie pykam w MORTALE  :)
URL=http://imageshack.us][/URL]

SCORPION RULEZ!!!!!

Offline Meanthord

• U?ytkownik
« Odpowiedź #1 dnia: Września 18, 2005, 11:35:19 am »
W Mortala zaczalem grac w momencie ukazania sie pierwszej czesci na PC, bodajze w roku 1992. Potem gralem w kazda kolejna zgodnie ze swiatowymi premierami, nie tylko na PC - Saturna kupilem m.in. dla UMK3.
Do serii zniechecilem sie wraz z MK4, myslalem, ze bedzie to odpowiednik VF3 w realiach MK (w koncu plyta Zeus byla mocniejsza od boardu VF3 Segi), a dostalem gre odstajaca nawet od Tekkena 2 o lata swietlne. Szkoda.

Offline SkY-MasTeR

• U?ytkownik
    • http://www.sum41pl.glt.pl/
« Odpowiedź #2 dnia: Września 18, 2005, 11:39:13 am »
Ja W Mortala Dok?adnie Gram Od 1998 Roku 20 Pa?dziernik Moje Urodziny :D Dosta?em Wtedy Amige I gry Settlersa 1 :D Itd. I Tam by? Mortal 2 Gra By?a TAk Zajefajna ?e Sp?dza?em Przy Niej Dnie I Czasami Noce :D 2002 Dosta?em Kompa i mortala 4 a w 2004 Neta I Zacz??em Sie Interesowa? Mortalem Se Kupi?em Xboxa I MK:D I MK:DA
color=blue]Palce Bol? Od Grania Na Gitarze....
[/color]

Offline Ana

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Września 18, 2005, 06:35:02 pm »
21.10.1995 :) pierwszy raz z MK, na starym kochanym Pegazie :) no dobra... wiele mu brakowalo do prawdziwiego MK, ale i tak to bylo cos :D (naklejka MK4, logo MK3 <w grze> i postacie z MK1). Od razu mi sie spodobala :D pierwszym przeciwnikiem by? Raiden, drugim Kano (napsul mi troche krwi... ) pozniej chyba Scorpion, Cage, Liu, Sub Zero, Sonya, Goro (nizszy o glowe od innych postaci!!) i Shang Tsung :) Wszystko ?acznie z 5 calowym czarno- bialym TV (przy ktorym sie spedzalo nocki) by?o cudowne..
Pozniej byl film ("dobrze ze nie kazalem mu zaparkowac samochodu"|| "Sonyu idz sprawdz co to by?o".... <moge tak dluugo>), no i "chodzenie na gry"...
Az sie lezka w oku kreci...
A do MK zniechecilam sie przez MK:DA... i nie chce grac juz w MK:D...ani MK:SM

Offline Hardy

• U?ytkownik
    • http://www.psychofdk.fora.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Września 19, 2005, 01:46:20 pm »
Wspomina?em o nielegalnej podróbce oto jej opis:

http://tabmok99.mortalkombatonline.com/mkfamicom3.html
URL=http://imageshack.us][/URL]

SCORPION RULEZ!!!!!

Offline Blizbor81

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Września 19, 2005, 09:15:55 pm »
Mia?em kiedy? komodorca, ale postanowi?em kupi? Amig?, bawi?em si? sprz?tem tym przez jaki? czas i dorwa?em gr? Mortal Kombat. To by?o jak ol?nienie, jak morska bryza bij?ca prosto w twarz, jak pierwsze piwo wypite, jak.... no dobra starycz tego.... Potem dowiedzia?em si?, ?e b?dzie druga cz??? tej cudownej gry. Po jakim? czasie mia?em ju? upragnione 4 dyskietki zawieraj?ce amigow? wersj? drugiej cz??ci mortala. Po odpaleniu gierki wybra?em Jaxa i ju? w pierwszej walce zrobi?em (przy pomocy joysticka) fatality. Zachwycony realizmem d?wi?ków p?kaj?cej czachy poczu?em si? lekko podniecony. Gra okaza?a sie wspania?a... jak morksa bryza z piwa z si?a wodospadu... no co? wspania?ego. Gra?em w to przez d?u?szy czas.. Dowiedzia?em si? potem, ?e powstaje MK3, napala?em sie na to jak dzika ?winia i finalnie po zakupie playstation kupi?em sobie wraz z konsol? MK3 i MKT. Jako pierwsz? posta? wybra?em Jaxa, a moim pierwszym przeciwnikiem by?a Sindel. Heh... pami?tam takie szczegó?y czasami... :D .... niestety gra zniech?ci?a mnie w sposób znacz?cy; póki mia?em z kim gra? by?o ok, ale jak przysz?o walczy? z komputerem to tragedia, no a? mi si? odechcia?o... no i do dzi? nie mam z kim gra? w mortala. :(
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #6 dnia: Września 19, 2005, 09:54:25 pm »
moja historia MK jest tak d?uga ?e sam jej nie pami?tam w ca?o?ci. Pami?tam tylko tyle ?e nie dosi?ga?em do klawiszy klawiatury amigi a juz popychalem w MK. S? to nik?e wspomnienia bo naprawde by?em ma?ym rojbrem my?l?cym jeszcze wtedy ?e Polska to ca?y ?wiat i gdzie? znajduje sie koniec ?wiata. Ale koniec tych westchnie?. Pami?tam bardziej MK2 i to jak z kuzynem gra?em ca?ymi dniami i nocami. Pami?tam do dzi? jak mój wujek siedzia? i gada? ?e ta gra nie jest chyba dla dzieci  :D Nie dla dzieci ?? hehehehe. Potem jako? urywa mi sie pami??. Nie gralem w MKT czemu?? nie wiem i naprawde jak o tym my?le to ?le sie dzieje. MK3 gralem na pc i po?yczy?em j? komu? i do dzi? nie odzyska?em. Mia?em z t? gr? mieszane uczucia poniewa? by?em juz starszy i nie pasowa?o mi to jak z jednego go?cia wylatywa?o po 3 czaszki itd. W MK4 gralem naprawde d?ugo wraz z moim bratem ale nie b?de tutaj rozpisywa? moich uczu?. Po kilku latach us?ysza?em ?e wysz?o MK:Deadly Aliance. A? si? cz?s?em i nie mog?em spa? po nocach jak si? dowiedzialem ?e wysz?a na konsole. Mia?em tylko staruszka. Namawia?em chyba z miesi?c tate ?eby mi kupi? Ps2 bo wyszed? MK5. Wko?cu sie doczeka?em wraz z oryginalnym MKDA. Lecz po odpaleniu ju? mi co? nie pasowa?o. 5 cz??? smoczej seri nie mia?a w sobie ducha walki, nie mia?a ju? tego klimatu ale grafika i muzyka by?y perfekcyjnie wykonane no i Li Mei pi?kna kobieta o wyj?tkowch kszta?tach nap?dza?a mnie do dlaszej gry. Ludzie uwa?aj? ?e Li Mei jest jedna ze s?abych postaci Deadly Aliance ale to nie prawda. Ka?d? postaci? idzie si? wytrenowa?. Maj?c ps2 czyta?em newsy na ice-pit, strefie i centrum mk co z MK6. Pami?tam te? dzie? jak brat przyniós? do domu MKDeception. To by?o co? pi?knego nowy MK odrazu przypad? mi do gustu i do dzisiaj sobie w niego pogrywam z ogromna ch?ci?.

Offline Mkzm

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Września 19, 2005, 11:30:46 pm »
ja pierwszy raz zetchnolem sie mk u kolegi by?em ma?y wt?czas ;pp nie pami?tam który to by? rok ale  wiem ?e mucili?my w Mk2 na amidze na joyu to by?y czasy puzniej wpad?em w manie i tyle siedze w mk troche lat i nigdy mi sie nie znudzil ani troche  :)
Na co mi podpis...

Offline Sicku

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Września 20, 2005, 12:32:30 am »
ja tez mia?em przyjemno?? zaczyna? od poczciwej amisi (600 2mb pami?ci ! :) ) i zaczyna?em od pierwszej cze?ci mortala jak tylko sie pojawi?. MK2 mia?em jako pierwszy na swoim osiedlu (?amane joy'e... noce pe?ne versusów z kumplami...tak, tak to wszystko sie pami?ta).Potem by?a do?? d?uga przerwa (zero sprz?tu,poprostu nic). Od czasu kiedy posiad?em w?asnego kompa, oraz w sumie od niedawna jeszcze mojego X'boxa staram sie odrabia? wszystkie zaleg?o?ci  :)

Offline Malvado

• U?ytkownik
  • The Next Big Thing
  • PSN ID: KaziorPL
« Odpowiedź #9 dnia: Września 20, 2005, 07:42:08 pm »
Ja zacz??em do?? pó?no bo 1995 u kuzyna w MK3 (pirat w kilka dni po premierze). Gra tak bardzo mi si? podoba?a, ?e w kilka lat pó?niej specjalnie dla niej sprawi?em sobie kompa, a pó?niej konsole. Ah, ?ezka si? w oku kr?ci  :P

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Września 24, 2005, 12:22:24 am »
Moja przygoda z Mortalem zacze?a si? w 1994 kiedy po szkole z kumplami poszli?my do salonu by zagra? w "Cadilali i Dinozaury" na  automatach (oj wymiata?o si?, wymiata?o) ale zamiast niej zastali?my pierwszego Mortala i odrazu spodoba? mi si? Scorpion (linka) co prawda ma?o gra?em w jedynke ale jak ukaza? si? w salonie Mortal Kombat II to wtedy moja przygoda si? rozp?dzi?a (grafa, muza, klimat) a ile kasy na to posz?o ojojoj. W MK3 na automatach gra?em raz bo nie umia?em kombosów ale MK4 na automatach to miodzio. Potem brat kupi? PC, za?atwi?em sobie emulator Mame no gram do tej pory w klasyki Mortal Kombat, a dwa pozosta?e Mortale to gra?em u kumpla (Game Cube i X-Box) ale zbyt ma?o by w pe?ni oceni?.

Offline Okon_GW

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Września 24, 2005, 02:45:23 am »
a ja 1 raz zetnknelem sie z t? gra w 1993 :) jakos krotko po premierze MK 1 to bylo co :) a gralem w to na Amidze 500

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com\deception.php
oto moja historia
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 16, 2006, 11:46:13 am »
A moja histooia z Mortal Kombat wygl?da tak
mia?em wtedy 8 mo?e 9 lat ale napewno ni mniej ni wi?cej tak czy owak przesz?o 10 lat temu.
Kiedy to moi rodzice zdecydowali ?e jestem ju? za du?y ?ebym siedzia? z opioekunk? ale jednocze?nie musieli co? zrobi? ?ebym nie nudzi? si? sam w dmu wi?c rodzinka zrobi?a ?ciepe i.....KUPILI?MY VIDEO(fajne by?o wtedy) w stosie najprzeró?niejszych kreskówek jakie mi mama wypo?ycza?a znalaz?a si? ta jedna jedyna......"Moral Kombat - Pocz?tek wyprawy" film czy raczej bajka opowiada?a o podró?y trójki g?ównych bochaterów MK do miejsca turnieju i o wprowadzeniu ich w jego zawi?o?ci(przez Raidena rzecz jasna) i generalnie mia?a za zadanie rozpropagowa? Film MK- the movie gdy? zapowiada?a jego premiere (zreszt? zawiera?a dodatek o tym jak film powstawa?) nie zapomne nigdy tego co poczu?em kiedy zobaczy?em bajke po raz pierwszy powali?o mnie po prostu poczu?em ?e to jest to a jak jeszcze us?ysza?em ?e ma powstawa? Film który w dodatku mia? by?ekranizacj? jakiej? gry wtedy oszala?em chcia?em mie? gre obejrze? film zaczo?em zbiera?, kolekcjonowa?,dowiadywa? si? kolekcjonowa?em naklejki kapsle z dunkina wszelkie informacje dotycz?ce MK mnie interesowa?y Mortal Kombat mnie zara?i?o i poch?one?o bez reszty pierwsz? Gre z serii MK dosta?em dopiero mai?c 17 lat (MK4) a pierwszy film(MK- the movie) rok pó?niej ale klimat do dzi? pozosta? ten sam by?em wtedy i jestem nadal bardzo szcz??liwy w zainteresowaniu sag? MK dlatego uwa?am to  nawet za pasje która sprawia mi du?o rado?ci równie? dzi?ki mamie która wypo?yczy?a mi wiele lat temu "MK - Pocz?tek wyprawy" jako fan Mortal Kombat tego nie zapomne nigdy.
I tak to ze mn? by?o je?li chodzi o histori? MK
pozdrawiam sedecznie
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline Johnny Cage

• U?ytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: Września 04, 2006, 11:58:34 pm »
Ehh...jak si? tak powspomina jak si? to zacze?o to a? si? ?eska w oczku kr?ci :D
No wj?c mia?em z jakie? 6 lat. 100m od mego domostwa postawiono blaszan? budke z fliperami. Rzecz jasna wyma?ony pocz?tek. W ?rodku by?o tyle miejsca ?e ledwo mie?ci?o si? 6 osob naraz :lol: . Ale do rzeczy. Jako pierwszy automat sta?o cudne pud?o do
MORTAL KOMBAT I . Z pocz?tku ba?em si? gra? w t? gr? bo by?a strasznie brutalna :lol: Dlatego sta?em tak godzinami i kibicowa?em innym graczom. Potem dopiero sam zacze?em pyka? w to cude?ko.
Pó?niej d?ugo d?ugo nic...a? pojawi? si? film Mortal Kombat który to mnie totalnie pozamiata?!! Posta? Johnnego spodoba?a mi sie najbardzie. Przedewszystkim pod wzgl?dem podej?cia do tego ca?ego zamieszania jakim by? mortal kombat....ehh no i ta walka z Goro 8) . Gdzie? tak w 96 zakupi?em oryginaln? kaset? soundtarck z filmu :D . Podnieca?em si? nim ile si? da?o :lol: . Swoj? drog? strona numer dwa to pocz?tki mojej przygody z metalem.
Nast?pnie je?dzi?o si? na ró?ne kolonie...pare razy do Gda?ska gdzie mozna bylo spokojnie znale?? ( a w?a?ciwiue to w sopocie chyba :?  :lol: ) automaty do mortala. Troche grywa?em tam w III cz???, a? za któryms razem oczom mym ukaza?a si? trylogia MK - totalna miazga. Jak mia?em juz z jakie? hmm hmm...13 lat to pyka?em ju?  z kumplami na swoim PC-cie. Nast?pnie by?a druga cz??? filmu....kasety ju? nie kupi?em ( kolega mnie wyr?czy? 8) ) II by?a juz o wiele s?absza...zjebali kilka postaci no i ginie Ja? Klatka :x .
Nast?pnie na urodzinach kuzyna rok pó?niej pierwszy raz mia?em styczno?? z MK 4...pierwsze co sobie pomy?la?em to - co to kurwa jest ? :lol: . Ale trzeba si? by?o przekonac do nowych postaci i jako? po?niej  gra bardzo mi sie spodoba?a.
Potem d?ugo d?ugo nic, az kumpel ?ci?gn? z neta trylogie...odrazu poszed?em w jego ?lady, pó?niej ?ci?gnelem I i poki co na kompie mam te 2 cz??ci ( a przyda?y by sie wszystkie 4 :x ) Pó?niej szuka?me jakichs stronek z ciosami , i tak o to wpad?em na Wasze, cho? teraz juz Nasze forum MK
Amen :oops:

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #14 dnia: Września 05, 2006, 10:11:19 am »
Cytat: "Johnny Cage"
(...) zjebali kilka postaci no i ginie Ja? Klatka (...)co to kurwa jest ?

Chyba nie czyta?e? regulaminu tego forum to po pierwsze. A po drugie po takiej wi?za?ce s?ów piszesz na koniec:
Cytat: "Johnny Cage"
Amen :oops:

?adnie, ?adnie.