'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej ods?onie MK!

Autor Wątek: Gry  (Przeczytany 15321 razy)

Offline SubZero

• U?ytkownik
    • http://www.gothicfire.forka.us
Gry
« dnia: Grudnia 17, 2006, 05:39:30 pm »
tutaj piszcie gry które lubicie i polecacie oczywi?cie polecam MK ale te? serie Gothic, LF2 , i wiele wiele wi?cej s? bardzo fajne !

Offline Sicku

• U?ytkownik
Gry
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 17, 2006, 08:26:22 pm »
ja gram w sporo gier i jeszcze wiecej gier uko?czy?em 8) , posiadam gry w których nawet nie ruszy?em z braku czasu  :)  Gohtica przeszed?em 1-ke i 2-ke, (dodatek do 2 nie wpad? mi jako? w r?ce)) w 3-ke chyba jeszcze d?ugo nie pogram sobie :lol: . Na PC nie gram, w?a?ciwie jak ju? to online na MAME w Counter Strike i Call of duty: United ofence. Je?li chodzi o gry konsolowe to jest tego troche  :twisted: gram w Bloodrayne 2 bo jedynka by?a dobra ( Fatalities :) :),polecam ), Call of Duty 3 i Tony Hawk Project8 no i jeszcze z kumplami w Pes5 i Fife 07  :) i wiele wiele innych w które nie gra?em tak jak napisa?em z braku czasu a listy ich naprawde nie chce mi si? pisa?   :wink:

A na PC polecam Painkillera, kozak polskiej produkcji :)

Offline franqey

• U?ytkownik
  • Szary eminencja
Gry
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 17, 2006, 10:18:00 pm »
G?ównie fallouty i torment
But if you're gonna dine with them cannibals
Sooner or later, darling, you're gonna get eaten
But I'm glad you've come around
here with your animals
And your heart that is bruised but unbeaten
And beating like a drum

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Gry
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 17, 2006, 10:19:28 pm »
MK, GTA, TEKKEN, SIMS

Offline Sim

• U?ytkownik
Gry
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 18, 2006, 01:16:53 am »
O rany spro jest gier, w któe gra?em i przeszed?em (nie chcemi si? ich wymienia?) ale wi?cej jest tych, w które nie gra?em a mam je (te? ich nie wymienie bo naprawde du?o tego) i kurz? si? :( Wszystko z powodu braku czasu :x Co do konsolek to gra?em (i przeszed?em) Fable, Jade Empire, Sudeki, Baldurs Gate: Dark Alliance, Knights of Tample i Need for Speed UnderGround 2.

Offline Hero

• U?ytkownik
Gry
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 18, 2006, 07:37:56 am »
Ja te? nie mam zabardzo czasu na granie. Ale jak ju? to: prince of persia sands of time i two thrones, oczywi?cie MK, need for speed, tekken, MGS i grand turismo. Jest tego du?o wi?cej ale w te najcz??ciej pykam. Co do PC to tylko w przygodówki.
__________FURY MK_________

Offline PR77

• U?ytkownik
    • http://www.hppc.cxt.pl/
Gry
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 18, 2006, 08:00:21 am »
Splinter Cell: Double Agent

Offline Sim

• U?ytkownik
Gry
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 21, 2007, 04:00:05 am »
Gra? kto? kiedy? w Bio F.R.E.A.K.S.? Musze przyzna?, ?e bardzo dobra gierka Midway'a na dodatek bardzo innowacyjna, graj?c w ni? zauwarzy?em, ?e jest lekko podobna do MK:D np. rozbudowane areny (niektóre to maj? kilka poziomów), p?apki (tyle, ?e nie ?miertelne).  Poza tym Zastanawia mnie tylko jedno, gra wysz?a na PSX i N64 a czy wysz?a te? na PC?

Offline Mc Bob

• U?ytkownik
Gry
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 21, 2007, 09:43:01 am »
MK, Polecam GTA SA MP (gra przez neta), GTA VC MP, Call of Duty2, Fife07 (zapraszam na turnieje na forach), NFS-y, Lego Star Wars the original trilogy 2  :wink:
ugen online beta version

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com\deception.php
Total War
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 21, 2007, 11:49:13 am »
je?li o mnie chodzi poza bijatykami i seri? MK jestem maniakiem gier strategicznych ostatnio koktail z mózgu robi mi gra Medival II Total War mnie jako mi?o?nika historii i strategii ta gra normalnie wywrócila na lew? strone nie wiem jak was
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
Gry
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 21, 2007, 06:21:03 pm »
wszystkie poza mk Armageddon mortale. wszystkie tekkeny poza tag tournament i DR, DoA 1, DoA 3, Gothic 1, Gothic 2, Seria Gta. Silent Hill , Silent Hill 2, Silent Hill 3, King of Fighters (seria), Soul Calibur 1, Soul Calibur 2, Soul Calibur 3, Soul Egde, Tao Feng, Bushido Blade 1, Bushido Blade 2. Ca?e sims 1, Sims 2, Heroes of Might and Magic 1,Heroes of Might and Magic 2, Heroes of Might and Magic 3, Heroes of Might and Magic 4. i to chyba wszystkie z tych wa?niejszych w które nadal ciagle gram.

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Gry
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 21, 2007, 08:56:26 pm »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
wszystkie poza mk Armageddon mortale. wszystkie tekkeny poza tag tournament i DR.

Nie podobaja ci sie Tekken Tag, oraz najnowszy Dark Resurrection??

Dlamnie sa to dwie gry z lepszych tekkenow.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

• U?ytkownik
Gry
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 21, 2007, 09:25:13 pm »
sorka ?le siewyrazi?em nie chcia?em sieo nich wypowiadac do ich nie posiadam.

Offline Zbyszeek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com\deception.php
Gry
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 22, 2007, 12:51:17 pm »
je?li chodzi o gry które wymieni?e? drogi Kitana,Sindel,Tomek mia?em do czynieniaa cho? raz z ka?d? z wymienionych przez ciebie ods?on Heroes za? na w?asno?? posiadam specialn? limitowan? wersje HOM&M III jest to z?ota edycja poza tym spotkalem si? jeszcze z Teken III jest dla mnie szczególnie istotnym Tekenem(ahh wspomnienia) i musze przyzna? ?e nadal jednak moj? ulubion? bijatyk? pozostanie MK tym niemniej zgadzam si? z tob? Armagedon nie ma ju? takiego kopa jak wcze?niejsze cz??ci my?le(i pisze to jako mi?o?nik) ?e w Mortal Kombat slo?czy?y si? ju? pomys?y na gre i nie ma sensu tego dlu?ej ci?gn?? moim zdaniem powinni zaprzesta? produkcji tej gry na absolutnie genialnej MK 6(Deception) co do Soul kaliburów nie wypowiadam si? cho? dwójka wydaje mi si? graficznie lepsza ni? jedynka
byszek
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i chyba tak zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej cz??ci mk

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
Gry
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 22, 2007, 02:21:44 pm »
Moze i Armageddon kopa nie ma takiego jak Deception, ale jestem zadowolony ze jest, lipunia by byla gdyby zaprzestali na Deception. Ale to fakt pomys?ów juz im brakuje, wiec zobaczymy jak wypadnie MK8.