'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: MKA online  (Przeczytany 3364 razy)

Offline Shang Tsung

• U?ytkownik
MKA online
« dnia: Stycznia 10, 2007, 05:08:41 pm »
czy w mortal kombat armageddon za opcj? online si? p?aci prosze powiedzcie bo nie wiem czy kupowa? Network Adapter z góry dzi?kuj?

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
MKA online
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 10, 2007, 05:20:31 pm »
w wersji na ps2 si? nie p?aci. zreszt? w ?adn? gr? online na ps2 si? nie p?aci.
hehe i tu w?a?nie wychodzi wy?szo?? ps2 na x-pud?em  :lol:  :lol:  :lol:
samurai shodown 4 ever

Offline Shang Tsung

• U?ytkownik
MKA online
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 10, 2007, 06:56:02 pm »
dzi?ki za pomoc , ale nie zgodz? si? z tob? ?e w rzadnej grze za t? us?ug? si? nie p?aci , bo ogl?da?em nie dawno program na TV4 nazywa si? gram tv i leci w soboty bodaj?e o 10:30 gdyby kto? chcia? wiedzie? i pzedstawiali tam pewn? gr? nie pami?tam jak si? nazywa ale w ka?dym b?d? razie jest na ps2 i oni powidzieli, ?e je?eli kto? chce korzysta? w tej grze z tej opcji musi p?aci? 10 euro miesi?cznie  oczywi?cie nie z ka?d? gr? tak jest i st?d moje pytanie ale jeszcze raz dzi?ki za pomoc

Offline beru

• U?ytkownik
MKA online
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:16:58 pm »
Oczywi?cie, ?e Shang Tsung ma racj?. P?aci si? za granie po sieci w wiele gier, bez wzgl?du na to czy s? na PS2 czy X-Box. Np za granie w Final Fantasy XI. ...I cz?sto s? to op?aty miesi?czne, ble!

Na szcz??cie w naszego kochanego Mortala mo?na gra? po sieci wy??cznie za cen? internetu!!! (chocia? patrz?c na ceny internetu w Polsce to nadal nie jest bardzo pocieszaj?ce rozwi?zanie)

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
MKA online
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 10, 2007, 08:27:46 pm »
nie mowie o erpegach w stylu world of warcraft tylko normalnych grach. a slyszeliscie o x-box live? he? 50 $ miesiecznie a jak nie to w nic nie pograsz.
samurai shodown 4 ever

Offline Sicku

• U?ytkownik
MKA online
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:01:08 pm »
Cytat: "papa_snejk"
a slyszeliscie o x-box live?

Jest jeszcze mo?liwo?? ??czenia si? przez X-linka i Xbox Connect, na X-box live p?aci sie jest pakiet silver i gold. Ja sam nie gram online na moim klocu . : -P

Offline Hero

• U?ytkownik
MKA online
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 11, 2007, 08:28:23 am »
Na playa trzeba p?aci? ale nie we wszystko najcz??ciej w erpegi i szczelaninki FPP i niektóre wy?cigi i to jest ok. 40 z? . Ale za bijatyki raczej sie nie p?aci.
________FURY MK________

Offline papa_snejk

• U?ytkownik
    • GOLDEN AXE CORNER
MKA online
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 11, 2007, 07:13:39 pm »
Cytat: "Hero"
Na playa trzeba p?aci? ale nie we wszystko najcz??ciej w erpegi i szczelaninki FPP i niektóre wy?cigi

wierutna bzdura. p?acisz tylko swojemu dostawcy internetu (logiczne). a co do wspomnianego przeze mnie wczesniej x-box live to nie placi sie miesiecznie tych 50$ tylko rocznie, sorki za pomy?ke
samurai shodown 4 ever

Offline Hero

• U?ytkownik
MKA online
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 11, 2007, 10:02:45 pm »
Cytat: "papa_snejk"
Cytat: "Hero"
Na playa trzeba p?aci? ale nie we wszystko najcz??ciej w erpegi i szczelaninki FPP i niektóre wy?cigi

wierutna bzdura. p?acisz tylko swojemu dostawcy internetu (logiczne). a co do wspomnianego przeze mnie wczesniej x-box live to nie placi sie miesiecznie tych 50$ tylko rocznie, sorki za pomy?ke

Ja mia?em na my?li granie w turnieju, bo w niektórych grach trzeba za to p?aci?. Ale to zale?y czy jest taka potrzeba. Najcz??ciej w wy?cigach i FPP. Musisz przes?a? na konto organizatorowi takiego turnieju. A za takie samo granie to sie oczywi?cie nie p?aci.
________FURY MK__________

Offline Shang Tsung

• U?ytkownik
MKA online
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:33:06 pm »
taka ma?a pro?ba prcecyzujcie na drugi raz swoje wypowiedzi ??eby pó?niej nie by?o niejasno?ci bo kto? mo?e wos pó?nij opatrznie zrozumie?

Offline Shang Tsung

• U?ytkownik
MKA online
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 11, 2007, 11:36:17 pm »
przepraszam za b?edy ale to ze zm?czenia to tak na wszelki wypdek gdyby komu? to przeszkadza?o

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
MKA online
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 15, 2007, 02:29:02 pm »
Pisze tutaj, bo nie chce zak?ada? specjalnie nowego tematu.

Piszcie je?li macie dost?p do MKArmageddon Online swoje namiary, kiedy jeste?cie w stanie zagra?.

Ja jestem codziennie od rana do 2, a pozniej dopiero po pracy czyli ok. 23. W tygodniu zazwyczaj ca?y czas. Czekam na kogo? ch?tnego.