'

Autor Wątek: MK Advance gdzie kupic????  (Przeczytany 2521 razy)

Offline Marcin

• U?ytkownik
MK Advance gdzie kupic????
« dnia: Stycznia 30, 2007, 07:42:41 pm »
No w?asnie szukam i szukam i nigdzie nie moge znalezc a bardzo chcia?bym sobie j? kupic! :?  :wink:
ie ma nikogo kto pami?tli by czasy spokoju i harmoni...Modle si? do przodków bla bla bla..
.
NOOB SAIBOT RZ?DZI!!!!!!

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 30, 2007, 11:33:27 pm »
Mk Advance jest to nic innego jak Ultimate MK3 i bardzo dziwnie sie tam steruje postacia. Jedynie gdzie mozesz to kupi? to allegro albo bazary (Stadion 10-lecia, gielda komputerowa) bo w zadnym sklepie jak empik, Tego niestety juz nie dostaniesz!! Przypominam na piracka wersje, ale w grze nie ma obcji zapisu wiec nie ma sie oco martwic.

Offline Marcin

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 31, 2007, 07:22:09 am »
Cytat: "Maniak"
Mk Advance jest to nic innego jak Ultimate MK3 i bardzo dziwnie sie tam steruje postacia.....

Tak a mo?e powiedzia? bys mi jak??nie wiem moze kopniak zaczy do przodu??? :lol:  8)  :?  :?
ie ma nikogo kto pami?tli by czasy spokoju i harmoni...Modle si? do przodków bla bla bla..
.
NOOB SAIBOT RZ?DZI!!!!!!

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 31, 2007, 03:56:39 pm »
Cytat: "Marcin"
Cytat: "Maniak"
Mk Advance jest to nic innego jak Ultimate MK3 i bardzo dziwnie sie tam steruje postacia.....

Tak a mo?e powiedzia? bys mi jak??nie wiem moze kopniak zaczy do przodu??? :lol:  8)  :?  :?

Heh zapewne jakim? guzikiem na GameBoyu :)
______________FURY MK_________________

Offline Annihilator

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 19, 2007, 02:08:01 am »
No w?asnie szukam i szukam i nigdzie nie moge znalezc a bardzo chcia?bym sobie j? kupic! Confused Wink

To kiepsko szukasz przyjacielu ja widzialem kilka sztuk ma allegro. Mogle? nabyc orygina? za 10z?. Ale nie martw sie ja przegapi?em orygina? MORTAL KOMBAT [tak kochanej jedynki] na amige 2x FDD za 9.99z?  :x
REGGAE!

Offline Marcin

• U?ytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 19, 2007, 05:05:36 pm »
temat do zamkniencia gre kupi?em 2 tygodnie temu ale zapomnia?em napisac  :lol:  t
.
NOOB SAIBOT RZ?DZI!!!!!!