Autor Wątek: Mortal Kombat: Shaolin Monks - dyskusja ogólna  (Przeczytany 58507 razy)

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks - dyskusja ogólna
« dnia: Września 02, 2005, 06:02:16 pm »
Heh ... Witam się ze wszystkimi. Jak widać forum dopiero rusza i wraz z ekipą musimy je rozruszać  :wink:
Dyskusja ogólna na temat MK:Shaolin Monks. Jak wiemy premiera niebawem. Wasze dotychczasowe wrazenia, poglądy itp //.. Ogółem o SM ;)
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2011, 08:18:52 pm wysłana przez Dumian »

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1 dnia: Września 02, 2005, 07:41:57 pm »
Intro prezentuje sie super ale tylko pod wzgledem wykonania. Historia MK nigdy nie byla specjalnie porywajaca :) ale na Boga kto wymyslil taka koncowa bitwe rodem z Hollywood  :?  sama gra ssie pod wzgledem graficznym ale pewnie bedzie sie przyjemnie mordowalo :wink:  . Liu Kang i Kung Lao to srednio lubiane postacie wiec licze na dodatkowe dwie :) Odnosze jeszcze wrazenie, ze gra bedzie krotsza niz sie spodziewamy  :twisted:

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2 dnia: Września 02, 2005, 08:52:09 pm »
I tak w to jeszcze dlugo, albo i dluzej nie zagram...
Grafika: hmm widzialam lepsza :/ juz mi sie bardziej podobala w MK:DA jesli mowimy o arenach (W MK:D nie gralam), modele postaci leza i kwicza... wygladaja tak diabelnie plastikowo (Kung, Liu, Rayden), ze az sie patrzec nie chce :/ Owszem podobaja mi sie nawet Sub i Scorp (choc Sub byl w masce lepszy w MKDA a Scorp w MKD), Sonka... jesli chodzi o cialo jest bardzo dobrze... (nie liczac gigantycznego biustu), za to z twarzy wyglada jak wlasna prababka:/ Kano wypada najlepiej i pisze to chociaz Kano wybitnie nie trawie odkad pamietam (cos jak Anne w Tekkenach)
Milo, ze wracaja niektore postacie-> Kintaro, Goro... i to plus dla Midway, ze stawiaja na legendy (Goro) badz postacie prawie juz zapomniane (Kintaro).
Muzyka mi sie podoba... Jest klimatyczna :)
Walk nienawidze oceniac na podstawie trailerow/gameplay i innych official movie bo to wiekszego sensu nie ma. System wyjdzie w "praniu". Mam tylko nadzieje ze nie bedzie tylu bledow co w MKDA:/
Inta nie widzialam i chwilowo nie obejrze (sciagam video z SC2*.* a mam zbyt kiepskie lacze aby na raz kilka rzeczy...). Pozniej sie na jego temat wypowiem...
Boje sie ze sie rozczaruje. Tzn. nie do konca.. Mysle ze bedzie to gra niezla, dobra, ale do "wysokiej polki" jeszcze jej zabraknie...:/ Mogliby porzadnie wziac sie za MK7... i wolalabym poczekac na MK7 nawet z 3 lata, ale niech bedzie porzadny, niech podejma bardziej sprecyzowane decyzje co do gry...I NIECH NIE BEDZIE TYCH CHORYCH BLEDOW!!! Niech wywaza postacie...
EDIT: Marv: a co do historii... no coz to wlasnie bylo i jest "to" co mnie do MK przyciagnelo

(mam zly dzien...szkola)

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #3 dnia: Września 02, 2005, 09:06:17 pm »
Cytat: "Marv"
Odnosze jeszcze wrazenie, ze gra bedzie krotsza niz sie spodziewamy  :twisted:


Marv i tu sie właśnie z Tobą zgadzam ... i mam takie same obawy od początku  :? Może spowodowane to jest tym, iż pokazano jak narazie mało materiału z gry, konkretnie chodzi o same lokacje .. Ale myśle, że Midway nas nie zawiedzie ;)

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #4 dnia: Września 02, 2005, 11:14:28 pm »
Cytat: "Ana"
.
EDIT: Marv: a co do historii... no coz to wlasnie bylo i jest "to" co mnie do MK przyciagnelo


W sumie troche zle sie wyrazilem :) Bardziej chodzilo mi o to ze historia jest strasznie zbajerowana.. ze jak to ktos kiedys powiedzial w MK nikt naprawde nie umiera ;-) a juz najbardziej mnie drazni ze 'papraja' stare historie, ktore byly najlepsze .. z Baraki robia cala armie tarkatanow, a w mk2 bylo powiedziane ze nalezy do rasy nomadow, robia wielka finala walke w intro SM co tez wogole nie pasuje.. itd

Bodzio

  • Gość
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #5 dnia: Września 03, 2005, 12:41:42 am »
Ja tam jestem za tym aby historie nieco poszerzyc byle nie naruszac zmian oryginalu sprzed lat. Co do samej gry do wydaje mi sie ze bedzie calkiem fajna (dla fanow MK oczywiscie wiecej)  ale nie wywyzszy sie sposrod innych tytulow. Dla mnie poki co rzadzi intro a z postaci Scorpion i Sonya od pasa w dol.

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #6 dnia: Września 03, 2005, 01:05:58 am »
Intro jest super ale grafika by mogła być lepsza :P

Offline cygi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #7 dnia: Września 03, 2005, 10:14:55 pm »
Nie będę oryginalny - intro wymiata!  :D
Grafika mimo wszystko mi się podoba...tak jak wy to ja psioczyłem na MK Mythologies  :wink:

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #8 dnia: Września 03, 2005, 11:42:30 pm »
Wypas efekt jest, gdy Sub wyjmuje (grzecznie mówiąc) czache z kregosłupem ;) .. Wogóle to głos Scorpiona mi sie cholernie podoba :D .. Zawsze miał podobny, jednak w tym intrze, przy spearze fajnie słychać ... Ogółem samo właśnie intro robi smak .. teraz pozostaje ocenić nam sama gre, gdy juz dostaniemy ją do rąk własnych ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #9 dnia: Września 04, 2005, 03:30:55 pm »
jestem optymistą i wszystko mi sie podoba ( czy kiedyś nim nie byłem?? ). Intro podoba mi sie i mam nadzeje że gra przypadnie mi do gustu, ponieważ nie lubie tego gatunku gier. No może w pierwszym zdaniu scyganiłem troszke bo jak zobaczyłem rendera Sonya'i to sie przestraszyłem bo wygląda tam prawie jak moja babcia ale no cóż wkońcu postacie z MK nie są nieśmiertelne a lata lecą  :wink:
Jakoś mi sie nie podoba ta fota.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #10 dnia: Września 04, 2005, 05:36:34 pm »
Cytat: "davidkoz"
jestem optymistą i wszystko mi sie podoba

ja z tego wyroslam....
Cytat: "davidkoz"
No może w pierwszym zdaniu scyganiłem troszke bo jak zobaczyłem rendera Sonya'i to sie przestraszyłem bo wygląda tam prawie jak moja babcia ale no cóż wkońcu postacie z MK nie są nieśmiertelne a lata lecą  :wink:

Ona powinna wygladac mlodziej niz w MK3....

Cytat: "davidkoz"
Jakoś mi sie nie podoba ta fota

twarz nie... ciało... za duze piersi... mniej kwadratowa niz w MKDA
ale i tak wolalam Jade z MKD :]
(chyba sie powtarzam)

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #11 dnia: Września 04, 2005, 07:24:20 pm »
ja już sam nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć :] się zobaczy jak wyjdzie MK:SM a nie osądzać po intro ...

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #12 dnia: Września 04, 2005, 09:41:20 pm »
Moim zdaniem intro wymiata, ale nie tak sobie je wyobrażałem, wiedze, że historia zostanie naruszona i będzie wnosić małe zmiany, a cholernie tego nie lubię, postacie mogły by być lepiej zrobione, Dla mnie nie jest to wielkim przełomem i nie sądzę żebym się lepiej bawił niż przy MK: Mythologies, chociaż chciałbym się zdziwić. :)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #13 dnia: Września 04, 2005, 10:40:26 pm »
Mortal Kombat: Shaolin Monks, ... czyli kolejna porazka?
Taki temat ma forum www.tekken.pl
Poza tym o co im chodzi czemu oni cały czas piszą coś na tego biednego mortalka. Oto jeden z tematów:


http://tekken.gry-online.pl/forums/index.php?showtopic=370&hl=mortal+kombat

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Shaolin Monks-dyskusja ogólna
« Odpowiedź #14 dnia: Września 04, 2005, 11:47:54 pm »
Taki mały OFFTOPIC !
Nie wchdzcie tam prosze ... Wypowiedzi pewnego admina na forum tekken.pl sa poprostu porazką ! Twierdzi, że MK to syf i najprawdopodobniej ma na celu zgorszyć fanów (tak mi sie wydaje) Gość poprostu myśli, że jest fajny ;)
Wracamy do topicu ;)