'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Misje Smoka w MK:SM  (Przeczytany 2651 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
Misje Smoka w MK:SM
« dnia: Października 06, 2005, 05:20:37 pm »
Misje Smoka w MK:SM wykonuje si? po to aby odblokowa? Mortal Kombat 2 ( niestety w wersji PAL na PS2 nie ma MK2 i nie wiem w wzwi?zu z tym co dali - czy wogóle co? dali ale ja mam ameryka?sk? wersje i moge w MK2 ciora?), wi?c podaje wam tutaj jak trzeba je wykona? aby otrzyma? " klasyke ".

Po pierwsze musimy odnale?? Smoke'a. Znajdziemy go w 3 pomieszczeniu w Living Forest gdzie jest krypta przy której stoja 4 pos?gi. 2 z nich s? ?ywe i trzeba jednego z nich wrzuci? w ?ciane tej krypty ?eby sie rozwali?a i mieli?my przej?cie do Smoke'a.

Smoke da nam 5 misji które musimy kolejno wykona?.

1 z nich jest w Soul Tombs. Idziemy do Soul Tombs. W pomieszczeniu s? drzwi z czerwonych znaczkiem i z zielonym znaczkiem. Wchodzimy do tych z zielonym znaczkiem. Na miejscu b?dzie trzeba rzuca? Tarkatanów w ?ciane gdzie jest znaczek loga MK. Po rozbiciu 4 ?cia? b?d? strza?ki które oznaczaj? fatala i w ten sposób zaliczymy 1 misje.

Wracamy do Smoke'a po nast?pn? misje. Smok ka?e nam i?c do Wu-Shi Academy gdzie bedziemy musieli znale?? wrota za którymi b?d? wojownicy Shirne. Musimy sie wróci? na sam pocz?tek Wu-Shi Academy gdzie by?o rozwidlenie dróg ( na lewo nie mogli?my i?? poniewa? nie mogli?my rozbi? pos?gu ). Prosta droga prowadzi do bramy. Misja 2 wykonana. ( je?li kto? nie wie gdzie to przed tym miejscem gdzie musieli?my nabijac Tarkatanów na katapulty ).

Idziemy do Smoke'a po 3 misje. Znowu idziemy do Soul Tombs do w/w miejsca. Teraz b?dzie krótka wstawka która przedstawi nam zamkni?t? brame do której wcze?niej nie mogli?my wej??. Tam b?dziemy musieli 3 Tarkatanów wrzuci? do 3 p?apek. Nie jest to ?atwe bo ci?zko ich tam wrzuci? najlepszy sposób jest Kung Lao chwytaj?c przeciwnika i rzucaj?c nim przed siebie. Gdy wrzucimy ka?dego z nich w p?apke misja zako?czona.

Wracamy po 4 misje do Smoke'a. Ta misja rozgrywa sie w The Portal. Musimy wrzuci? wojowników do fioletowych portali. W the Portal mamy 2 takie portale. Jeden u góry a drugi na dole. Wida? je bez problemu, trzeba tylko po jedynm przeciwniku wrzuci? do ?rodka. Najlepiej z rozbiegu chwyem Liu Kanga.

Po wykonaniu czas na ostatnie zadanie Smoke'a. Tam gdzie znajduje si? Smoke'a po jego daniu nam nowej misji otworzy si? obok portal który prowadzi do The Pit II. Tutaj trzeba stoczy? walke z wrogami i prze?y?. Misja prosta a ja poprostu zrzuca?em ich na ziemie.

Po wykonaniu misji idziemy do Smoke'a po nagrode.

Offline Malvado

• U?ytkownik
  • The Next Big Thing
  • PSN ID: KaziorPL
Re: Misje Smoka w MK:SM
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 23, 2007, 03:11:01 pm »
Wszystko fajnie wyja?nione, jednak ja mam problem ju? w 2giej misji. Mianowicie musz? si? uda? na pocz?tek WuShi Academy. Jednak nie mog? stamt?d wyj?? poniewa? wi?kszo?? drzwi (bram w kszta?cie ko?a) jest zamkni?tych!

Offline Hero

• U?ytkownik
Misje Smoka w MK:SM
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 23, 2007, 11:09:43 pm »
Hmm ja to przechodze bezproblemowo ( wszystko mam otwarte )