'

Autor Wątek: MK:TRILOGY znowu,,, k?opoty z odpaleniem PC/Win98  (Przeczytany 2952 razy)

Offline Hien

• U?ytkownik
MK:TRILOGY znowu,,, k?opoty z odpaleniem PC/Win98
« dnia: Października 22, 2005, 10:28:11 am »
Mam k?opoty z odpaleniem MK:T na Win98...
kiedy próbuje w??czy? gre pokazuje mi si? taki napis
"no supported super VGA chip detected"...
i cho?by ska?y sra?y nie jestem w stanie sprawi? ,?eby gra w jakikolwiek sposób ruszy?a...
co mam robi??
b?de wdzi?czny za pomoc

Hien

Offline Mkzm

• U?ytkownik
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2005, 10:39:14 pm »
Sci?gnij sobie 2 pliki które eliminuj? b??d sa to chyba pliki które trzeba podmieni? zamiast tych orginalnych z MK:T poszukaj na stronie g?ównej albo na google ...................
Na co mi podpis...

Offline Zbyszek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com/deception.php
mkt
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 04, 2005, 12:27:55 pm »
mam identyczny problem z mkt co twój przedmówca z tym napisem i tak dalej poprostu instaluje si? pojawia si? ten napis i stop napisz prosze o jakie dwa pliki konkretnie chodzi i jeszcze jedno napisz prosze na ogólnym forum lub te? prywatnie co zrobi? ?eby mkt chodzi?o na windows xp bo gra instalowa?a si? i pojawia? si? ca?y ten problem ale tylko wtedy jak mia?em windows 98 a od kiedy mam xp w ogóle nie chce wchodzi? wiem ?e to jest nie zgodno?? systemu ale jak temu zaradzi? bo przecie? musi by? jaki? sposób no i pytam jeszcze raz o jakie konkretnie dwa pliki chodzi?o napisz na ogólnym forum lub na PM pozdrawiam serdecznie
byszek:
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i tak chyba zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej c??ci mk

Offline Mkzm

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 06, 2005, 09:43:40 pm »
daj gg to Cie pomog? :] nie lubie pisa? na raty
Na co mi podpis...

Offline Mak's

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 10, 2005, 01:39:05 am »
Kiedys jak mia?em Win 98 to mia?em ten sam problem. Program o nazwia "Norton Cuash Quard" za?atwi? ten problem na dobre. Nieststy jeden z moich braci po?ama? mi t? p?ytk?, i sie z ni? po?egna?em. Kiedys PC World Komputer wyda? to na p?ytce. Jak jest mo?liwo?? ?ci?gni?cia z neta, to gor?co polecam, ja sam jeszcze programu poszukam, jak znajde to go przesle.

Offline Zbyszek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com/deception.php
dzi?ki
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 16, 2005, 10:13:45 am »
dzi?ki za wszystkie informacje by?bym wdzi?czny za ewentualn? pomoc

Edit by Ana: edytuj swoje posty....
byszek:
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i tak chyba zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej c??ci mk