'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Co z tym forum?  (Przeczytany 6888 razy)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« dnia: Marca 25, 2007, 02:28:29 pm »
Jak w temacie. Bodzio co to za forum które ma tylko 2 adminów. W?a?ciwie jednego, bo udzielasz si? okazjonalnie. Wkurza mnie jak 3 tematy podrz?d s? w nie tym dziale co trzeba, albo jakie? nooby zaczynaj? temat wa?kowany 124623 na forum. A w prawie ka?dym temacie s? offtopy. Pozatym przyda?y by si? czystki, niektóre tematy po??czy?. We? cho? po jednym modzie na dzia? bo to co teraz si? dzieje to syf. Ciesze si? ?e chociaz Maniak jeszcze pracuje tu jako mod, ale jeden to zama?o. Bodzio zrób z tym co?.
P.S. Zg?aszam swoj? kandydature na Moda  8)
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Bodzio

• Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2007, 03:14:09 pm »
A po co wiecej adminow? Forum nie jest az tak ruchliwe. Jedna osoba sobie tutaj moze poradzic. Wyznacze niedlugo jeszcze jakiegos moda i to w zupelnosci wystarczy. To ze sa offtopy to juz nie moja wina - ja moge co najwyzej upomniec kogos bo przeciez nie bede zamykal co drugiego tematu. A porzadek z tematami sie zrobi chociaz nie wydaje mi sie aby byl balagan.

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2007, 03:21:03 pm »
Ja nie chce ?eby zamyka? tematy, zobacz co mo?esz takiej osobie zrobi? bo offtopowa?a? Nic. Nie wiem do kogo to nale?y, ale przyda? by si? system upomnie?. Po 5 papa z forum i w zale?no?ci od przewinnienia jeden Warn b?d? wi?cej (napocz?tku mog? by? osty ;)) Mam nadzieje ?e przydzielisz Moda, bo Maniak jest dobry, ale nie widze ?eby przegl?da? tematy i próbowa? co? robi?. No to tyle
rzesta?em si? interesowa? MK. Tak niestety bywa. Armaggedon, jest dla mnie gr? na 15 min. W cz??ci 2d nie potrafie gra? bez przerwy, a Shaolin Monks nie ratuje serii. Oby MK 8 zmieni?o co? w tej materii. Nie piszcie do mnie!

Bodzio

• Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 25, 2007, 03:24:26 pm »
Heh, jesli bym wprowadzil taki system to po tyogdniu bym pisal sam do siebie ;)

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 25, 2007, 04:03:35 pm »
No ale mo?e inaczej je?li ustali? by odpowiedni? tabelke oceniania to mia?o by to sens.

Spam/Offtop/ - 1. ost, dalej 1 punkt
Obra?anie - 1. ost, 1 punkt, perm ban
?amanie Prawa - 1 punkt, dalej perm ban
Niestosowanie si? do pro?b admina - ostrzerzenie, 1 punkt

To tak w skrócie, opisze to : go?ciu jest nowy zak?ada temat:" sk?d ?ci?gn?? mkt" (np),nie u?y? opcji szukaj wi?c ost, zrozumia? b??d ok. Je?li nie to potem dostaje punkt . Je?eli nazbiera sobie tych 5 punktów to dostaje bana na konto.
To samo ze spamem i offtopem.

Obra?anie : zdarza si? na forum ?e kto? nawciska co? drugiemu. Tutaj to zale?y od syt?acji. Je?eli kto? napisa? : "Jeste? gupi" to na pocz?tek ost bo to leci bardziej w kategorie offtop i b?d?my szczerzy kto? z takim poziomem ma ma?e szanse nas urazi? (ot co nieszkodliwy idiota). Jednak je?eli kto? wyleci z tekstem : "Twoja Stara to ^%^#%" (to tylko przyk?ad) To tutaj ostrze?enie co najmniej, je?li si? b?dzie powtarza? to my?le ze ban na konto albo i na ip jest jak najbardziej na miejscu. Oczywi?cie mo?e to wszystko sko?czy? si? w s?dzie ale to zale?y od tego jak osoba do której te s?owa s? adresowane to przyjmie.

?amanie Prawa: No có? nie spotka?em si? z czym? takim na forum (omine?o mnie co??), jednak je?li by kto? propagowa? naprzyk?ad rasizm czy faszyzm nie?wiadomie to ost, ale je?li jego wypowied? mia?a to na celu w stylu: "Czarni s? poje^#@@ a chinole to $%#@" (totylko przyk?ad) no to my?le ?e tutaj ban na kilka dni jak znalaz? albo odrazu na konto/ip.
Oczywi?cie to te? mo?e si? sko?czy? w s?dzie, je?li zostanie kto? ura?ony.
Zostaje jeszcze sprawa piractwa, ale tego nie da si? propagowa?, wi?c to zale?y ju? do syt?acji i od modów.

Niestosowanie si? do pro?b admina: no to chyba wiadomo ;).

Ale si? rozpisa?em, jak wiesz to tylko przyk?ady, chcia?em to jako? "rozrysowa?", aby by?o wiadomo o co chodzi.
Co do tego je?li ludzie którzy z forum s? m?drzy (nie podwa?am tego) to my?le ?e nie b?dzie wzgl?dem ich u?ywa? wi?cej ni? osta i ew. 1 punkta.
Pozatym przyda?o by si? uzmys?owi? paru nowym czemu powinno si? u?ywa? opcji szukaj.

p.s. Gada? by? ze mn?, bo gdy zacze?a by si? "mania ostowania" to znikn?? bym na pare dni.

Offline Hero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 25, 2007, 04:19:36 pm »
Popieram taki program jaki przedstawi?e?. Ostatnio na forum by? leon który chyba z 20 razy obrazi? g?upimi tekstami u?ytkowników i dopiero po jakim? czasie wylecia?. Za takie co? najpierw upomnienie a jak drugi raz sie powtórzy to odrazu ban. Bodzio powinien takie regu?y ustali?.
___________________FURY MK________________________

Offline Over Zero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 25, 2007, 05:43:20 pm »
Popieram pomys? z jednym ost i banem. jak komu? zale?y na przynalezeniu do tego forum to sie przestanie ciska? a je?li jest takim kim? jak np. Leon to ban i koniec. A je?li wróci z tego samego IP na to forum i znowu zacznie skaka? to ban IP i sprawa za?atwiona.
oja swieta trójca: Baraka, Sub Zero i Mileena

Moja fantastyczna czwórka Baraka, Sub Zero, Mileena i Reptile

7 kaszanek: Rain, Ermac, Ashrah, Reiko, Kitana, Smoke, Nightwolf

Reszta jest wporzo :wink:

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 25, 2007, 05:47:50 pm »
Bodzio jeste? narazie w mniejszo?ci, zastanów si? nad tym, bo to przydatna rzecz.
Mo?e ?atwiej by by?o zapanowa? nad ?adem co?

---
Ciesze si? ?e kto? to popiera. Oczywi?cie jak s? pomys?y to wrzuca?.

Offline Over Zero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 25, 2007, 06:42:25 pm »
Oprócz offtopów i nie?adu w dzia?ach to forum jest OK. Przyda?oby si? trohce wi?cej "skórek" do forum ale za du?o z tym roboty. Wytrzymam z tymi dwoma. :wink:

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 25, 2007, 06:59:49 pm »
Zgadzam si? skórki by si? przyda?y i wi?cej userów, albo wi?ksze zainteresowanie forum. Licze w ka?dym razie na odzew Bodzia i je?li si? da to Maniaka.

Offline Sicku

• U?ytkownik
Re: Co z tym forum?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 25, 2007, 08:49:34 pm »
Cytat: "SmoKe"
Zg?aszam swoj? kandydature na Moda  8)

Bodzio a ja moge dosta? moda w prezencie ?  :lol:

Bodzio

• Gość
Co z tym forum?
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 25, 2007, 09:49:33 pm »
Bede dawal ostrzezenia. W zaleznosci od tego czym ktos zawinil - jedno lub dwa. W punkty sie bawic raczej nie bedziemy.

Cytat: "Sicku"
Bodzio a ja moge dosta? moda w prezencie ?

A moze admina od razu? :)

Cytat: "Over Zero"
Oprócz offtopów i nie?adu w dzia?ach to forum jest OK. Przyda?oby si? trohce wi?cej "skórek" do forum ale za du?o z tym roboty. Wytrzymam z tymi dwoma. ;)

Postaram sie wrzucic za jakis czas jakas nowa skorke (jesli znajde cos ciekawego).

Offline Hero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 25, 2007, 10:07:34 pm »
Je?li jest wi?cej ch?tnych na moda to mo?e by zrobi? kandydature i g?osowanie :) w formie ankiety np. przez 2 dni by?a by aktywna i by wszyscy u?ytkownicy zadecydowali kto nim zostanie.
___________________FURY MK______________________

Offline SmoKe

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 26, 2007, 07:51:48 pm »
Cytat: "Hero"
Je?li jest wi?cej ch?tnych na moda to mo?e by zrobi? kandydature i g?osowanie :) w formie ankiety np. przez 2 dni by?a by aktywna i by wszyscy u?ytkownicy zadecydowali kto nim zostanie.
___________________FURY MK______________________

Jestem Za!! Bodzio fajnie by by?o chyba odci??y? Ci? z cz??ci roboty ;).
Nie offtopuj?c.

Tylko my?le ?e tydzie? by?by lepszy, we? pod uwage ?e cz??? u?ytkowników nie ma czasu w dni powszednie, a my?le ?e te? chcieli by odda? swój g?os. ?eby nie by?o potem ?e "Ja tego moda nie wybra?em".

Offline Over Zero

• U?ytkownik
Co z tym forum?
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 26, 2007, 08:28:06 pm »
To zg?aszamy kandydature. Ja jestem jeszzce za m?ody user ale w przysz?o?ci chetnie zostan? modem :wink: