'

Autor Wątek: To co kochamy najbardziej  (Przeczytany 16781 razy)

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
To co kochamy najbardziej
« dnia: Kwietnia 14, 2007, 08:46:01 pm »
A teraz z innej beczki  :D

Poza tym, ?e piszecie o MK nic wiecej praktycznie o sobie nie wiemy. Jest temat o muzyce i bardzo s?usznie, ale nie ma tego co najwa?niejsze w ?yciu, czyli tematu o tym, o czym marzymy, lubimy a marze? mamy wiele.

Ja chcialem pokaza? wszystkim formuowiczom, czego pragne i kto jest moim idea?em. Gdyby wpad?a mi ona w r?ce, nie wypu?ci?bym jej ju? nigdy:

AYUMI HAMASAKI

AYUMI HAMASAKI 2

AYUMI HAMASAKI 3

A tutaj stronk, gdzie mo?ecie przes?ucha? jej utwory:

A BEST 2 - WHITE
A BEST 2 - BLACK

To jest królowa j-pop'u i je?eli kto? lubi tego typu muzyk? z pewno?ci? Ayumi b?dzie si? mu podoba?. Oczywi?cie oba albumy kupi?em.

Ka?dy ma inne marzenia i pragnienia, wi?c piszcie tutaj co chcieliby?cie mie?. Ja chcialem mie? PS3 i mam, kolejnym celem jest w?asnie Ayumi  8)

Offline Hero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2007, 09:12:48 pm »
No mi si? nawet podobaj? te utwory Ayumi :) Ja s?ucham Techno i Elektro ale j-pop'u te? mo?na co jaki? czas pos?ucha?. Co do marze? to mam pare np. osi?gn?? kiedy? szczyt kariery zawodowej, kupi? Subaru Impreze WRX STi :) i zagra? w Mortala 8 :D
__________________FURY MK____________________

Offline Over Zero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2007, 09:27:10 pm »
Moje marzenia:

BLI?SZE: Miec jak?kolwiek konsol? z szóstej i siódemej generacji. PS2,PSP,GameCube...cokolwiek. marzy mi si? Wii 8)

Davidkoz ty fartuchu! Sk?d wyjeb..?e? PS3?!

DALSZE

Nauczyc sie Japo?skiego a najlepiej zosta? Dokotrem filologi Japo?skiej
oja swieta trójca: Baraka, Sub Zero i Mileena

Moja fantastyczna czwórka Baraka, Sub Zero, Mileena i Reptile

7 kaszanek: Rain, Ermac, Ashrah, Reiko, Kitana, Smoke, Nightwolf

Reszta jest wporzo :wink:

Offline Chameleon

• U?ytkownik
    • http://www.google.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2007, 09:39:36 pm »
A ja mam PS2 (slim) i si? z tego bardzo ciesz? :D . Nie mam zamiaru kupowa? PS3, poniewa? dos?ownie "za chwil?" wyjdzie Playstation 4 z nowym wyjebanym mortalem i trzeba b?dzie znowu zbiera? kas?, a potem wyjdzie PS5 z realnymi grami, zaczniesz zbiera? kas?, a PS4 rzucisz ju? gdzie? na strych :D . A tak trzymaj?c si? tematu to strasznie marz? o MK2 albo MK3 na SNES'a!!! Niestety, to jest do spe?nienia tylko w eBay (zagranicznym!!!). Czasem te? s? w wersji PAL!!! Mo?e nied?ugo które? z tych gier wpadnie mi w ?apy!!!

Offline Dantos

• U?ytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2007, 10:18:16 pm »
Cytat: "Chameleon"
A ja mam PS2 (slim) i si? z tego bardzo ciesz? :D . Nie mam zamiaru kupowa? PS3, poniewa? dos?ownie "za chwil?" wyjdzie Playstation 4 z nowym wyjebanym mortalem i trzeba b?dzie znowu zbiera? kas?, a potem wyjdzie PS5 z realnymi grami, zaczniesz zbiera? kas?, a PS4 rzucisz ju? gdzie? na strych :D
. Rozsimeszyla mnie troche ta wypowiedz bo ps4 juz nie bedzie z tego co wiem sony cos tam gledzilo ,w ogule te nowe konsole to kicz strasznie mala zywotnosc nie dlugo pcety zmiata te baziewie pod wzgeledm gier (mam tu na mysli crysisa gra ktora bedzie najwieksza rwolucja dotychczasowa i zostanie tylko wydany na pcety warto obejrzc filmiki z tej gry).Ale ogulnie popieram chameleona tez nie zamierzam kupowac nowej konsoli czy sprzetu jak na razie.A teraz do tematu moje marzenia jest ich wiele np:Zeby midway zrobil jakiegos mortalka koziki mortalka w 2d na pecka ,wydac swoj jakis wlasny komiks :D

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 14, 2007, 11:05:28 pm »
Cytat: "Over Zero"
Davidkoz ty fartuchu! Sk?d wyjeb..?e? PS3?!

Mieszkam w Wielkiej Brytani i zaorbi?em na niego.

A tak trzymaj?c si? tematu to strasznie marz? o MK2 albo MK3 na SNES'a!!! Niestety, to jest do spe?nienia tylko w eBay (zagranicznym!!!).

Powtórze si?: mieszkam w WIelkiej Brytani, wi?c marzenie spe?ni? si? morze  :wink:

A szczerze to chcia?bym tworzy? gry komputerowe. Otworzy? jakie? studio i bra? si? do roboty, ale wydaje mi si?, ?e jest to niemo?liwe :/

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 14, 2007, 11:31:37 pm »
A tak trzymaj?c si? tematu to strasznie marz? o MK2 albo MK3 na SNES'a!!! Niestety, to jest do spe?nienia tylko w eBay (zagranicznym!!!). Czasem te? s? w wersji PAL!!! Mo?e nied?ugo które? z tych gier wpadnie mi w ?apy!!!

Ja posiadam Genesisa z Wszystkimi Mortalkami :D I kupi?em wszystko na Allegro w ci?gu 6 miesi?cy!! Wybuli?em nato oko?o 300z? Op?aca?o si? wyda? na tak? swietn? kolekcj?!!Zycz? ci te? kupienia z czasem taka kolekcj?!!

davidkoz nei jest farciuchem bo ma PS3 ja tez mam i co mi po tym jak narazie nie ma w co gra?( PS3 kto si? upsze to b?dzie mia? to tylko konsola mo?na kupi? na raty 150x20 i wcale NARAZIE rewolucj? nie jest, zobaczymy jak wyjdzie GTA 4, Nowy Mortal), Farciuchem jeste? bo ci si? pofarci?o tym  ?e mieszkasz w pi?knym miejscu. Jakim jest Wielka Brytania. Nie wiem ile masz lat czy mieszkasz sam czy z rodzina ale wykorzystaj to i daz do swojch marze?,?ycz? ci tego z ca?ego serca! Davidkoz je?eli mieszkasz w Anglii (Mozesz sprzedawac na allegro oficjalne przewodniki z Armageddona bo w Anglii s? :wink:

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:14:19 am »
Dzi?ki dzi?ki:D Mam 20 lat i mieszkam z tat? w Szkocji. Wiem, ?e móg?bym, ale kto kupi taki przewodnik w j?zyku angielskim. Sporadyczna ilo?? osób ale koniec offtopu.

Offline Over Zero

• U?ytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:41:56 am »
Kurde mnie ledwo stac na PS 2 a co dopiero PS 3. Ja te? chce do Angliiiiiiiiiiiiii!!! :cry: . Tu jest strasznie<spazmy>...i...i...i w telwizji s?...?...s?... takie kaczory straszne! :lol:
oja swieta trójca: Baraka, Sub Zero i Mileena

Moja fantastyczna czwórka Baraka, Sub Zero, Mileena i Reptile

7 kaszanek: Rain, Ermac, Ashrah, Reiko, Kitana, Smoke, Nightwolf

Reszta jest wporzo :wink:

Offline Sim

• U?ytkownik
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 15, 2007, 04:20:20 pm »
Musze przyzna?, ?e podoba mi si? ten temat.
Je?li chodzi o marzenia to mam pare ale najbardziej to chcia?bym zrealizowa? swoje filmy animowane bo jak na razie jestem jednoosobowym zespo?em :P przez co wiele pomys?ów czeka w kolejce do realizacji, tu g?ównie chodzi o czas. Chcia?bym te? kiedy? zrobi? gre we flashu a dok?adnie "Mortal Kombat - FanArt" ale najpierw musz? si? dowiedzie? jak tak? gre zrobi? (czas, czas).
Poza filmami (od ponad 6-ciu lat) zajmuje si? te? komiksami i chcia?bym w tym realizowa? si? zawodowo a zw?aszcza w filmach animowanych  8)
Jeszcze jednym moim marzeniem jest posiada? automat Mortal Kombat 4, bo to w ko?cu oryginalna (i naj?adniesza) forma Czwartej cz??ci sagi.

A propo PS3 to by?em w Carrefour i tam zagra?em sobie w "Motor Storm'a" na PS3 i powiem, ze fajna gierka (grafika i grywalno?? - super) szalone wy?cigi "z?omu" :P z dobr? fizyk? i realno?ci?. Bardzo si? przyjemnie gra?o.

Offline Pain

• U?ytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 15, 2007, 05:13:27 pm »
heh moim marzeniem jest dosta? si? do D?blina i zosta? pilotem ?mig?owca, a tak pozatym to dorobi? sie jakiego? fajnego ?cigacza i tyle. Co do konsol to nie za bardzo mnie do nich ci?gnie a komp wiadomo.... nigdy nie mo?e by? tak dobry by nie móg? by by? jeszcze lepszy... wi?c kasy  mi w niego pakowa? szkoda.  :D

Offline Chameleon

• U?ytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 15, 2007, 08:47:41 pm »
Aaaa je?eli chodzi o marzenia z typu "zawodowych", to nawet marz? o tym, abym by? jakim? profesjonalist? do kr?cenia filmów, i ?eby moje filmy wszystkich powala?y z nóg :P . Przesz?o?ci trudno przewidzie?, ale prawie wszyscy w rodzinie (bliskiej) mówi? mi, ?e ja b?d? w przysz?o?ci re?yserem :D . (jakby co nie nakr?ci?em tylko mortal kombat 4 [temat w dziale FILMY], tylko duuuu?o filmów {chodzi o z?o?one, mam z jakie? 15. takie krótkie}).

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 15, 2007, 10:30:55 pm »
Chameleon , Swój ziom jeste? . Mam podobne marzenia odno?nie re?yserki i kr?cenia filmów amatorsko-profesjonalnych , tylko ?e jeszcze imam si? kaskaderki w swoich produkcjach a co za tym idzie chcia?bym si? spe?ni? i w tym fechtunku ;) . Swoj? drog? bardzo bym chcia? zobaczy? inne Twoje filmiki , by uzupe?ni? swoj? kolekcj? , ucieszy? oko i ewentualnie doradzi? conieco :) Z innych marze? to chcia?bym wygra? w tym roku Mistrzostwa w sztukach walki które odb?d? si? w listopadzie ( oraz kilka pomniejszych turnieji w mi?dzy czasie )

Chameleon -> Jeszcze odno?nie kr?cenia to po filmikach zauwa?y?em ?e jeszcze m?ody wiekiem jeste? , masz wi?c du?o czasu na dokszta?canie si? w kierunku swojej pasji . Masz tu kilka linków przydatnych ( O ile ju? na tych stronkach nie gmera?e? ;) )

http://www.efix.pl/index.php?dz=7&gr=1 -> nie czynny , ale mimo to skarbnica wiedzy .

http://www.forum.c4d-pl.org/index.php?sid=38941f89cd2a8f55157ef45d54d76c9f - Kolejne ?wietne forum o naszej tematyce

http://www.filmfx.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1&limit=6&limitstart=24 - pare ciekawych info

A co do Plejaków to wygra?em kiedy? Playstation 2 w turnieju , ale po miesi?cu sprzeda?em heh , brak gotówki to moja choroba :P

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 15, 2007, 11:04:08 pm »
Moim marzeniem Mortalowym jest sptkanie sie z Ed Boonem i wymienienie si? paroma zdaniami!! A poza tym marzeniem jest mieszkanie w Nowym Jorku, i pomalutku daze do tego, ale jeszce troche musze zdzialac w Polsce!! To wszystko co do moich marzen. Rzycze wszystkim spe?nienia ich, i d?zenia do celu!!

Offline Chameleon

• U?ytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 16, 2007, 09:16:50 pm »
Tylko by?em na tej pierwszej stronce :wink: . Ale na innych nie i na pewno mi si? bardzo przydadz?. Dzi?ki wielkie!!! Chocia?, faktycznie, jestem w bardzo m?odym wieku, no ale naprawd? mo?e nie g?upie si? chyba przyznawa?, ale ja 14 lat mam :P  (w tym roku sko?cz? 15). No i z tym mówi?c, ja mam takie g?upie wra?enie i uczucie, ?e chyba jestem tu najm?odszy na tym forum!!!! No bo skoro inni to ju? marz? sobie w najbli?szym czasie jakie? wyjazdy za granice i inne takie podobne sprawy :shock: .
A co do moich filmów to niektór? mog? Wam da?, tylko je wgram gdzie? :P (jakby co nie zd??? dzisiaj).