'

Autor Wątek: MK4  (Przeczytany 9455 razy)

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
MK4
« dnia: Maja 07, 2007, 03:11:03 pm »
Kim zrobili?cie chocia? raz fatala w MK4?
Ja zrobi?em prawie wszystkimi. Nie mog? jednak zrobi? fatala nr1 Jax'em i 1 Quan'em.
Mo?e kto? ma patent i mo?e pomódz?
ps. Mo?ecie te? pisa? tu pro?by o pomoc z jakimi? fatalami. Nie koniecznie z MK4, my?l?, ?e ja i inni u?ytkownicy forum ka?demu pomo?emy.
- Sorki za b??dy, je?li s?, ale si? spieszy?em.

Zmieniam temat, dla w?asnej potrzeby i dlatego, ?e jestem oszcz?dny. Teraz mo?na pyta? o wszystko zwi?zane z MK 4. Ja te? pytam.
Czy mo?na zrobi? Gorem to co komputer, tzn. klepanie si? po klacie i przyskok do przeciwnika.
W ?adnym poradniku tego nie ma.
Jak co? wiecie to piszczie.
MKMANIAK

Offline Sim

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2007, 12:13:21 am »
Ja w MK4 zrobi?em wszystkimi fatality, nie by?o ?atwo bo czasem upierdliwie nie chcia?o wyj??. Najtrudniej wychodzi Reptile (obgryzanie twarzy), Fujin (wiatr obdzieraj?cy ze skóry), Tanya (ca?us) no i czasem przy Raidenie co? nie wychodzi. W ogóle da si? zrobi? wszystkie fatality, trzeba tylko wytrwale po?wiczy? ;)
Mo?liwe, ?e takie problemy s? tylko w wersji PC. Sprawdze wersj? z N64.

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
MK4
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2007, 01:39:17 am »
:D  jakby kto? wyt?umaczy? jak zrobi? fatala nr1 Jax'em to by?bym wdzi?czny, bo za hiny ludowe nie potrafie tego zrobi?.

Offline Sim

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 08, 2007, 01:51:20 am »
Hmm. Kombinacja wygl?da tak: trzymaj LK pod koniec rundy, F, F, D, F (blisko).
Wydaje mi si?, ?e tak naprawd? to nie ma by? a? tak blisko tylko tak "odleg?o?? podci?cia". Albo LK trzyma? tak przez 3 lub 5 sekund. Sprawdz? to i dam zna? ;)

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
MK4
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 08, 2007, 09:53:02 pm »
Przy fatality Jaxa trzeba trzyma? lk przez 3s, a pó?niej zrobi? ffdf.
Mi jeszcze nie wysz?o, mo?e dlatego, ?e trzeba trzyma? przed ko?cem rundy, a ja nie trzyma?em.
MKMANIAK

Offline Sim

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 08, 2007, 10:56:18 pm »
Tak, zgadza si?. Trzeba tu? przed ko?cem rundy. Trudny fatal ale da si? zrobi? ;)

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
MK4
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 09, 2007, 08:34:55 pm »
Pomóg?by mi kto? z fatalem nr 1 Quana. Nie moge go zrobi?, jest chyba podobny do fatala Jaxa, ale nie wychozi.
Mam jeszcze jedno pytanie.
Wcze?niej mówi?em, ?e mo?na wpisywa? tu problemy z fatalami z innych cz??ci, mo?na te? pisa? o innych wyko?czeniach.
Wi?c ja pytam, czy kto? zrobi? brutala kim? w MKT? Jak tak niech powie jak.
MKMANIAK

Offline Sim

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 09, 2007, 09:51:53 pm »
No mi raz prawie sie uda?o Scorpionem zrobi? brutala, problem w tym, ?e trzeba szybko i dok?adnie w danej kolejno?ci wcisn?? d?uuugie kombo (Scorpion: HP, HP, Blok, HK, HK, LK, HK, HP, HP, LP, HP) i kiedy t?o si? zaciemni to wtedy wszystko idzie automatycznie :wink:
Je?li potrzebujesz spis ciosów luknij tu, zak?adka "gry" i wybierz Mortal Kombat Trilogy :wink:

Offline Sicku

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 09, 2007, 10:52:54 pm »
dobra niewazne : P

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
MK4
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 10, 2007, 08:41:05 pm »
Cytat: "Sim"
No mi raz prawie sie uda?o Scorpionem zrobi? brutala, problem w tym, ?e trzeba szybko i dok?adnie w danej kolejno?ci wcisn?? d?uuugie kombo (Scorpion: HP, HP, Blok, HK, HK, LK, HK, HP, HP, LP, HP) i kiedy t?o si? zaciemni to wtedy wszystko idzie automatycznie :wink:
Je?li potrzebujesz spis ciosów luknij tu, zak?adka "gry" i wybierz Mortal Kombat Trilogy :wink:

Wszystko fajnie, ale jak zaczynam robi? brutala to Scorp wali go w ryja i buch. Scorpion wins blabla itd..
Co jest?
MKMANIAK

Offline Sim

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 11, 2007, 12:24:09 am »
Có? nie mówi?em, ?e to jest ?atwe. Trzeba poprostu szybko i zdecydowanie (bez zawahania i bez pomy?ek) wystukiwa? kombinacj? to wtedy si? uda :wink:
Ja wci?? próbuj? i za ka?dym razem kiedy zaczyna by? fajnie myl? klawisz i nie ma brutala :evil:

Offline micha?ek111

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 12, 2007, 08:20:57 pm »
ja tez raz zrobi?em brutality raidenem..... trzeba szybko to poprostu robi?...:):) raz mi sie ju? sciemni? obraz, nie wstuka?em ca?ej kombinacji i....nic....raiden wins;/ trzeba robi? je ca?y czas:):)

Offline Sim

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 12, 2007, 11:21:09 pm »
Ca?y czas w kó?ko? :shock: No ?adnie, nigdy nie doszed?em do zaciemnienia wi?c my?la?em, ?e tak to dzia?a a tu no prosz?. To trzeba "maniakalnie" si? nauczy? kombinacji no i wy?wiczy? palce :P

Offline micha?ek111

• U?ytkownik
MK4
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 06, 2007, 10:14:52 pm »
siema:):) jak kto? by chcia? zrobi? brutality po raz pierwszy, to proponuje "klasycznego raydena" -  ?atwa kombinacja jak na pocz?tek( oczywi scie zale?y od ustawienia klawiszy:):):):)
podaje kombinacje jak co?:

HP, HP, HP, HP, BL, HK, HK, LP, HP,HP,HP

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
MK4
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 07, 2007, 02:57:10 pm »
Cytat: "Sim"
Ca?y czas w kó?ko? :shock: No ?adnie, nigdy nie doszed?em do zaciemnienia wi?c my?la?em, ?e tak to dzia?a a tu no prosz?. To trzeba "maniakalnie" si? nauczy? kombinacji no i wy?wiczy? palce :P

Suuuuuper. To co? dla mnie, bo co dzie? ?wicz? palce na kibordzie.
Mo?e mi kto? odpowiedzie? na pytanie: patrz post 1.
Dzi?ki
MKMANIAK