'

Autor Wątek: MK-Deception Konquest  (Przeczytany 6616 razy)

Offline Moralezz

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« dnia: Czerwca 17, 2007, 11:28:46 am »
Mam pytanie co do pewnej misji na pocz?tku gry. Gdy podejdziemy do pewnego ch?opca który jest chory i musimy mu zanie?? lekarstwo. Gdy spe?nimy t? misje to ch?opiec zdradza chyba jaki? sekret. Niestety nie wiem co on mówi bo ju? nie rozumiem, mo?e mi kto? napisa? co on takiego nam mowi(mnie si? wydaje ?e chyba co? o czwartku ale nie jestem pewny) Prosz? niech mi kto? napisze[/img][/list]

Offline Chameleon

• U?ytkownik
    • http://www.google.pl
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 17, 2007, 12:16:33 pm »
CZ?OWIEKU! We? si? troch? wysil albo poszukaj gdzie? w solucji rady, no bo jak widz? to ty tu nawali?e? ton? spamu (5 topic'ów pod rz?d + jeszcze jeden!)!! Nie wiem, ile jeszcze zadasz pyta? skoro chcia?by? ca?y konquest przej?? i jeszcze odkry? wszystkie sekrety :? .

Offline Moralezz

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:00:20 pm »
Napisz ?e co za sekret ten ch?opiec zdradza po przej?cu tej misji.

Offline Chameleon

• U?ytkownik
    • http://www.google.pl
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:34:24 pm »
eeeech, nie by?bym w stanie ci pomóc, ale dawno nie gra?em w MKD no ale za to przeszed?em w?a?nie ca?y konquest, ale prawie nic z tej gry ju? nie pami?tam :? . To pewnie jest jaka? g?upia podpowied? o jakie? pierdó?ki. Pos?uguj si? tylko doj?ciem do misji (zielonej kropki na mapie) no i rozwi?zuj misje. To jest ?ównym i najwa?niejszym celem tej gry. Gdzie? mia?em jeszcze wydrukowan? chyba gdzie? solucj? do tej gry w stercie moich kodów do gier. Mo?e jeszcze to znajd?......

EDIT: http://www.trmk.org/games/mkd/guides/krypt.php
Tu najwy?ej masz opisane, gdzie i co musisz odblokowa? w konque?cie z ró?nych rzeczy w krypcie.

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:48:53 pm »
Moralezz mo?esz mi powiedzie? po jakiego grzyba zak?adasz taki sam temat, tylko po to, aby zada? inne pytanie. Nie mog?e? w tym samym napisa? co pyta?e? si? o to miasteczko.
MKMANIAK

Offline Moralezz

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 17, 2007, 05:51:24 pm »
Bo mi si? dopiero wczoraj przypomnia?o, a tamten temat jest ju? zablokowany i nie mog?em ju? w nim pisa?.

Offline Moralezz

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 27, 2007, 09:08:29 am »
Prosze napiszcie co za sekret zdradza ten ch?opaczek gdy zaniesiemy mu lekarstwo. Szuka?em w internecie co? na ten temat, ale nic nie znalaz?em :(

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 27, 2007, 12:20:51 pm »
Powrót Freddiego albo atak godzily znowu zaatakowa? forum.

Ja te? mam pytanie tego typu. Czy kto? powie mi jaki sekret wyzdradza ten ma?y ch?opczyk o bl?d w?osach w ró?owej koszuli stoj?cy za trzema drzewami za Jade ? I nie pamietam w jakim to mijecy jest wi?c mo?e mi kto? to powiedzie? ?  :D

Offline Moralezz

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 27, 2007, 01:51:57 pm »
Cytat: "davidkoz"
Powrót Freddiego albo atak godzily znowu zaatakowa? forum.:D

O co chodzi?

Offline Moralezz

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 27, 2007, 02:20:07 pm »
Czy nie wiece co znacza klawisz B w Mortal Kombat Deception?

Bo ?ci?g?em Spis Fatality i mam co? takiego przy jdenym z zawodników:

Hara-Kiri: Dó? Góra Góra Dó? przycisk B

Offline Hero

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 27, 2007, 02:36:44 pm »
Cytat: "Moralezz"
Czy nie wiece co znacza klawisz B w Mortal Kombat Deception?

Bo ?ci?g?em Spis Fatality i mam co? takiego przy jdenym z zawodników:

Hara-Kiri: Dó? Góra Góra Dó? przycisk B

Literka B w tym przypadku mo?e oznacza?, ?e to jest spis pod X-Boxa, wi?c B to jest kó?ko :wink: A je?li nie o to chodzi to nie wiem ( albo o czym? zapomnia?em )

Offline Moralezz

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 27, 2007, 02:55:13 pm »
a pod PS 2 to co to b?dzie?

Offline Dantos

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 27, 2007, 03:37:34 pm »
k!@#@! a nie prosciej sobie zassac inny spis ja pierd@#! czy ty o wszystko musisz sie pytac .Wystarczy ze wejdziesz na byle jaka strone o mortalu i tam bedziesz mial napisane przeciez .A pozatym w temacie zaloznym przez ciebie jak sie robi fatala w mk2(ktory rownie byl bezsensowny)podano ci link do strony mk center gdzie mogels sobie sprawdzic jak sie  robi owe fatale pod zakladka mk2,to nie pomyslales o tym ze jak wejdziesz w zakladke mk deception a nie mk2 to tam tez bedzie spis fatalow tylko ,ze do mkd.A jak tak ci trudno bylo sobie przypomniec ,ze podano ci taki link to dam ci instrukcje na pszyszlosc ,zebys k@#$! nie zadawal takich glupich pytan i zebys nie robil burdelu na forum:WEJDZ SE W TAK WYSZUKIWARKE JAK GOOGLE I NAPISZ MORTAL KOMBAT ,POTEM WEJDZ NA JAKS WIEKSZA STRONE O TEJ TEMATYCE I TAM BEDZIESZ MIAL SPISY DO WSZYSTKICH CZESCI MK ZARECZAM CI ! .A jezeli nie biedziesz widzial co jest tam napisane to se zajrzyj do slownik a nie nam trujesz dupe.I tylko teraz nie marudzi ,ze cie tak strasznie pojechalem bo jak bym chcial to mogl bym cie wymieszac z gownem ale ja jestem w miare tolaryncyjny.Na pszyszlosc nie rob tu takiego burdelu zycze milego robienbia fatalow , a i badz bardziej samodzielny.

tu masz link do mk c tam sa spisy do kazdej czesci: http://mkc.honmaru.pl/
1-to kwadrat
2- to trojkat
3-to x
4- to kolko

Offline Pain

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 27, 2007, 08:52:20 pm »
Cytat: "Moralezz"
Cytat: "davidkoz"
Powrót Freddiego albo atak godzily znowu zaatakowa? forum.:D

O co chodzi?

Chodzi o to, ?e wszystkich wybi?o i nikt ju? nie pisze rozumiesz?? bo?e....  :roll:  o to chodzi davidkozie? :P

Offline $nake

• U?ytkownik
MK-Deception Konquest
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 27, 2007, 09:26:26 pm »
Moralezz szkoda ze liczba twoich 72 postow nie okresla twojej inteligencjii bo to co tu wyczyniasz to juz jest przeginka. Wchodzac na forum widzac ikonke informujaca o nowych postach ciesze sie lecz patrze na autora postu i juz nawet nie patrze co napisal. Ciekawe kto to moze byc... :roll:
_____ONLY SNAKE IS TRUE HERO______

MK CENTER

METAL GEAR SOLID FanAtic