'

Aktualności: Mortal Kombat Center - strona wraca jako archiwum.

Autor Wątek: Kolejno?? audiotracków w MK3 na PC  (Przeczytany 2474 razy)

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
    • http://www.youtube.com/watch?v=HXunV12w2dg
Kolejno?? audiotracków w MK3 na PC
« dnia: Września 17, 2007, 10:35:40 pm »
Zamierzam wypali? AudioCD z muzyk? któr? mam w MP3 tak ?eby kolejno?? si? zgadza?a, problem w tym ?e gra u?ywa jakiej? ogromnej ilo?ci tracków. Najwieksz? p?yt? jako mam posiada 23 utworów i tylko 6 z nich odtwarza MK3. S? to numery:

#2 - Graveyard stage
#3 - menu kontinue
#5 - babality
#10 - Choose Your Destiny screen
#12 - start screen
#21 - Bridge stage

tylko tyle uda?o mi si? ustali?. Szuka?em te? w necie, ale nic nie znalaz?em, HELP!

I <3 UMK3

Offline Maniak

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • W?a?ciciel strony mkpl
    • Mortal Kombat Polska
« Odpowiedź #1 dnia: Września 20, 2007, 09:44:59 am »

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
« Odpowiedź #2 dnia: Września 20, 2007, 03:43:28 pm »
gdziekolwiek bym nie klikn?? zwraca mi b??d #404... hmm...

wydaje mi si? ?e jestem pionierem w tym temacie :) sporo si? naszuka?em na google i widze ?e nikt nie ma takiego spisu. Na razie powoli wszystko idzie do przodu. ?ci?gne?em IVONE i nagra?em ok. 40 sampli na CDRW i dzi?ki temu jestem w stanie zidentyfikowa? pod jakim numerem powinna by? dana muzyka. :) Jak uda mi si? skompletowa? przynajmniej wszystkie areny to zrobie update, gdyby w przysz?o?ci kto? potrzebowa? :)

I <3 UMK3

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #3 dnia: Września 20, 2007, 04:02:26 pm »
Cytat: "LK-9T9"
gdziekolwiek bym nie klikn?? zwraca mi b??d #404... hmm...

wydaje mi si? ?e jestem pionierem w tym temacie :) sporo si? naszuka?em na google i widze ?e nikt nie ma takiego spisu. Na razie powoli wszystko idzie do przodu. ?ci?gne?em IVONE i nagra?em ok. 40 sampli na CDRW i dzi?ki temu jestem w stanie zidentyfikowa? pod jakim numerem powinna by? dana muzyka. :) Jak uda mi si? skompletowa? przynajmniej wszystkie areny to zrobie update, gdyby w przysz?o?ci kto? potrzebowa? :)

A po kiego wa?a Ci Ivona?
MKMANIAK

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
« Odpowiedź #4 dnia: Września 20, 2007, 07:00:46 pm »
omg, wysil troch? szare komórki :)

syntezatorem mowy nagra?em sample z mow?, tj. ka?dy sampel np. 21.wav "mówi" "dwadzie?cia jeden". I teraz jak odpalam MK3 i przypu??my na poczatku której? walki odezwie si? ivona to od razu wiem pod jakim numerem mam nagra? dan? muzyk?. :) Robie to poniewa? chce by wszystko pasowa?o, a nie zeby muzyka z areny "Soul Chamber" by?a odgrywana w   "The Bridge". Proste.

I <3 UMK3

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #5 dnia: Września 21, 2007, 03:23:42 pm »
Cytat: "LK-9T9"
omg, wysil troch? szare komórki :)

syntezatorem mowy nagra?em sample z mow?, tj. ka?dy sampel np. 21.wav "mówi" "dwadzie?cia jeden". I teraz jak odpalam MK3 i przypu??my na poczatku której? walki odezwie si? ivona to od razu wiem pod jakim numerem mam nagra? dan? muzyk?. :) Robie to poniewa? chce by wszystko pasowa?o, a nie zeby muzyka z areny "Soul Chamber" by?a odgrywana w   "The Bridge". Proste.

Rozumiem.
Jestem pe?en podziwu, bo mi by si? nie chcia?o robi? tak du?o rzeczy, ?eby tylko muzyczka by?a w odpowiedniej kolejno?ci.
Ale u?ywam synterka tylko, ?e mam Spikera i Realspeak, ale u?ywam do innych rzeczy, wi?c dlatego pyta?em.
MKMANIAK

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
« Odpowiedź #6 dnia: Września 21, 2007, 08:24:40 pm »
No w?a?nie mi te? si? nie chce tego robi? :) Ale dla ko?cowego efektu warto si? troch? pom?czy?, bo granie bez muzyki jest be!

ps. jednak widze ?e b?de musia? dogra? kolejne 40 sampli bo to jeszcze za ma?o :O

mam tylko dwa nowe numerki:

#27 Kombat Temple (The Church) stage
#35 The Subway stage

I <3 UMK3