'

Autor Wątek: r...[zablokowana domena]...e?  (Przeczytany 1684 razy)

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
r...[zablokowana domena]...e?
« dnia: Listopada 20, 2007, 01:28:23 pm »
S?uchajcie mam taki problemik malutki. Powiedzcie mi czy je?li chc? komu? co? pokaza? np. co? co ja zrobi?em to mog? to umie?ci? w?a?nie na rapidzie, czy tam mo?na tylko wybrane rzeczy umieszcza? tak jak na torrentach.
No i co za tym idzie. Je?eli ju? podam plik i rapid go zuploaduje to sk?d mam wzi??? ten link do mojej rzeczy, ?eby poda? j? innym.
Pomo?ecie no nie?
MKMANIAK

Offline Rell

• U?ytkownik
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 20, 2007, 04:15:03 pm »
Wszystko mozesz uplodowac najlpeiej paku do rara bo chyba nie wszystkie formaty przyjmuje. Po zuplodawaniu pliku poajawi Ci si? link do niego.

Offline $nake

• U?ytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 20, 2007, 05:43:19 pm »
http://r...[zablokowana domena]...e.com/en/faq.html tu masz odpowiedzi na twoje pytania.

r...[zablokowana domena]...e ma bardzo ostre ograniczenia pobierania wiec ktos nie posiadajacy dynamicznego IP bedzie czesto wyrywal sobie wlosy z glowy... Ogolnie nie polecam RapidShara chyba ze wykupiles sobie Premium. Rapid przyjmuje pliki z najpopularniejszymi rozszerzeniami.

A link do pliku masz po uploadzie pliku przeciez  :twisted:
Jak mozesz nie wiedziec gdzie to jest xD
Skoro zbyt skomplikowane to wysylaj przez wyslijto.pl xD
 :roll:
_____ONLY SNAKE IS TRUE HERO______

MK CENTER

METAL GEAR SOLID FanAtic

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 20, 2007, 08:51:49 pm »
Cytat: "$nake"
http://r...[zablokowana domena]...e.com/en/faq.html tu masz odpowiedzi na twoje pytania.

r...[zablokowana domena]...e ma bardzo ostre ograniczenia pobierania wiec ktos nie posiadajacy dynamicznego IP bedzie czesto wyrywal sobie wlosy z glowy... Ogolnie nie polecam RapidShara chyba ze wykupiles sobie Premium. Rapid przyjmuje pliki z najpopularniejszymi rozszerzeniami.

A link do pliku masz po uploadzie pliku przeciez  :twisted:
Jak mozesz nie wiedziec gdzie to jest xD
Skoro zbyt skomplikowane to wysylaj przez wyslijto.pl xD
 :roll:

No widzisz jednak mog? nie wiedzie?. Nigdy nic takiego i nigdzie nie robi?em, wi?c si? w tym nie orj?tuje, a o pobieranie mi nie chodzi. Dzi?kuj? oczywi?cie Snake za odpowied?, no i tobie Rell równie? bardzo dzi?kuj?.
ps. Bodzio, czy mo?esz zamkn?? temat?
MKMANIAK