'

Autor Wątek: Z zycia wziete.  (Przeczytany 6807 razy)

Offline $nake

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« dnia: Grudnia 20, 2007, 11:48:01 am »
Nie moglem sie powstrzymac. Gdy to przeczytalem http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=443837
musialem to umiescic na tym forum  :lol:  8)

"Policja ustali?a, ?e 6 grudnia dwójka "?wiczy?a" na dziecku ruchy bohaterów gry komputerowej, bij?c i kopi?c Zoe, a tak?e rzucaj?c dziewczynk? o ?cian?."

Ciekawe kogo ruchy cwiczyla.

Zapraszam do dyskusji.
_____ONLY SNAKE IS TRUE HERO______

MK CENTER

METAL GEAR SOLID FanAtic

Offline Rell

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2007, 12:49:57 pm »
Fanie cwiczyli :D rzucaj?cdiewczynke o sciane. moze stage fatality chcieli zrobic 8)

Offline Hero

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2007, 02:08:07 pm »
Wow... Musia?o by? ostro

Pewnie dostali takiego natchnienia po serii w Armageddon  :lol:  Albo byli na beta-te?cie MK8 i ta gra zaw?adn??a ich psychik?, czego efekty czytamy   :D  S?dz?c po obra?eniach musieli gra? jak?? prost? postaci?, bo jakby to by? Sub Zero to pewnie by dziewczynk? do lodówki zamkn?li itp.

Z drugiej strony szkoda, bo prze tego typu sytuacje Mortal traci "prawdziwych" fanów  :roll:

Offline Mkmaniak

• U?ytkownik
  • MK4 advancet fighter
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2007, 05:29:08 pm »
Cytat: "Hero"
Wow... Musia?o by? ostro

Pewnie dostali takiego natchnienia po serii w Armageddon  :lol:  Albo byli na beta-te?cie MK8 i ta gra zaw?adn??a ich psychik?, czego efekty czytamy   :D  S?dz?c po obra?eniach musieli gra? jak?? prost? postaci?, bo jakby to by? Sub Zero to pewnie by dziewczynk? do lodówki zamkn?li itp.

Z drugiej strony szkoda, bo prze tego typu sytuacje Mortal traci "prawdziwych" fanów  :roll:

Tak. To ostatnie zdanie jest bardzo bolesne, ale jest to niestety prawda, poniewa? niektórzy nie potrafi? oddzieli? realnego ?wiata od wirtualnej rozgrywki.
ps. Tej dziewczynki mi ?al, bo g?upole i maniacy, którzy nie my?l?, ?e to robi? na ?ywej osobie i ona to czuje i ?le si? to dla niej ko?czy. :(
MKMANIAK

Offline Maniek

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 20, 2007, 08:35:11 pm »
Z jednej strony chce mi sie ?miac a z drugiej przecierz jest to CHORE i naprawde nie bedzie sprzyja?o [SMOCZEJ SERII] ta tragedia ale cóz zrobic zawsze sie znajdzie jakis pomylency co mysla ze sa nie smiertelni wytarczy wejsc na YOUTUBE i wpisac MK zobaczycie ile jest filmikow i co kolesie wyrabiaja az zal mi sie robi jak niektóre oglada?em ale to wam zostawiam do oceny. A co do oceny tej tragedi to miejmy nadzieje ze nic takiego wiecej sie nie powtórzy tyle o demnie pozdrawiam

Offline Rell

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 20, 2007, 08:53:15 pm »
Co wy gadacie :D A ile jest akcji ze ktos nagral sie za duzo w GTA i potem rozne akcje odchodzi?y :D i co ucierpia? wizerunek GTA na tym? NIE!  :twisted:

Offline Kubikiri

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 20, 2007, 09:02:22 pm »
Eh ci "eksperci" zawsze dopatrz? si? winy gier komputerowych... Bardzo du?o czyta?em o tym w CDActionie. W Niemczech podobno nawet mieli zakaza? sprzeda?y brutalnych gier... Az strach si? ba?...

Offline $nake

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 20, 2007, 09:17:54 pm »
Przyk?ad. Chocby - Manhunt.

Maniek - nikt Ci nie zakazuje sie smiac ^^ Mnie ten news rozsmieszyl bo zaczalem sobie wyobrazac jak nasladowanie postaci z MK wychodzilo malym dzieciom. xD

Hero - hahah xD Nie bylo mowy o zadnych przedmiotach wiec ciezko stwierdzic jaka postac nasladowaly :D

Tylko i wylacznie wina rodzicow. :P

MK CENTER

METAL GEAR SOLID FanAtic

Offline Kubikiri

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 20, 2007, 09:21:45 pm »
W dzisiejszych czasach rodzicom ?atwiej jest usadzi? dziecko przed komputerem ni? zabra? si? za jego wychowanie...

Offline LK-9T9

• U?ytkownik
  • UMK3 4 life!
    • http://www.youtube.com/watch?v=HXunV12w2dg
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 20, 2007, 09:59:47 pm »
Cytat: "Kubikiri"
W dzisiejszych czasach rodzicom ?atwiej jest usadzi? dziecko przed komputerem ni? zabra? si? za jego wychowanie...

QFT

jak to mowia, "dzieci rodza dzieci".

I <3 UMK3

Offline $nake

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 20, 2007, 10:41:04 pm »
Cytat: "Mateusz_87"
Snake, Rell, Hero. Nie rozumiem jak mo?na si? z tego ?mia? :? Nie wiem co maj? znaczy? te u?mieszki przy tych wpisach?? Normalny cz?owiek nie powinien ?mia? si? z takich rzeczy, chyba, ?e sami nie potraficie jeszcze odró?ni? co jest ?mieszne, a co ju? nie...
Cytat: "$nake"

Maniek - nikt Ci nie zakazuje sie smiac ^^ Mnie ten news rozsmieszyl bo zaczalem sobie wyobrazac jak nasladowanie postaci z MK wychodzilo malym dzieciom. xD

To nie jest ?mieszne! To nie by?y ma?e dzieci, chyba pisze, ?e mieli po szesna?cie lat!

Powiem tak. Na powaznie to naprawde szkoda mi i zal tego mlodego czlowieka ktory zginal przez glupote aczkolwiek plakac nie bede.
Moze nie male ale dzieci. Niezdolne jeszcze myslec z wyobraznia (chociaz wykonujac fatality pewnie jej uzyly xDD nie no powaga)
wiec smieszne moze az tak to nie jest, jak kazda smierc. Aczkolwiek codziennie ginie tyle ludzi ze nie potrafisz do tylu policzyc ;) to nie uniknione wiec nikt mi nie zakaze traktowac to luzno. A przeciez nie bedziemy o tym tu dyskutowac czy tez o dzisiejszym sposobie wychowania dzeci przez rodzicow :P

Cieszcie sie ze Wam pozwolili rodzice grac w MK bedac mlodym i ze tak wam pokrywy nie porylo :P Chociaz kto tam Was wie.

I Mateusz_87 za normalnego niestety sie nie uwazam, wiec dales mi przyzwolenie do wysmiewania ;)
Peace

MK CENTER

METAL GEAR SOLID FanAtic

Offline Rell

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 21, 2007, 06:52:03 am »
Mateusz co Ty gadasz. Przeludnienie na swiecie jest albo b?dzie wiec im niej typa teraz tym lepiej :D

Mo?e byli na jakim? craku? :D

Bodzio

• Gość
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 21, 2007, 10:20:49 am »
Cytat: "Rell"
Mateusz co Ty gadasz. Przeludnienie na swiecie jest albo b?dzie wiec im niej typa teraz tym lepiej :D

Mo?e byli na jakim? craku? :D

To nie jest zabawne.

I to nie pierwszy przypadek tego typu jesli chodzi o MK. Najgorsze jest to ze pozniej robia z tego wielka furore i zwalaja wszystko na tworcow i producentow gier.

Jak czytam te komentarze na wp.pl czy innych serwisach to rece opadaja. Przeciez na kazdym pudelku gry jest wyraznie napisane dla kogo ona jest skierowana (+16, +18). Poza tym jak ktos ma zryty leb to nawet grajac na telefonie komorkowym w robaka bedzie swirowal.

Offline Adept

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Detektyw z deszczowego miasta
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 21, 2007, 10:54:15 am »
Cytat: "Mateusz_87"
Snake, Rell, Hero. Nie rozumiem jak mo?na si? z tego ?mia? :? Nie wiem co maj? znaczy? te u?mieszki przy tych wpisach?? Normalny cz?owiek nie powinien ?mia? si? z takich rzeczy, chyba, ?e sami nie potraficie jeszcze odró?ni? co jest ?mieszne, a co ju? nie...

Mistrzu , id?c obiektywnie Twoim torem , ludzie nie powinni si? ?mia? z corocznych nagród Darwina które s? przyznawane z okazji najg?upszej ?mierci . Obiektywnie rzec mo?na , i? nie powinni tego robi? , gdy? to te? ?mier? . A mimo to ca?y internet ?mieje si? z tych ludzi , z ich tragedii , itd.. Zatem zauwa? , ?e wszystko jest wzgl?dne . Znieczulica jest ju? u cz?owieka wysoko rozwini?ta . ?yjemy w takim czasie , ?e codziennie czytamy w gazecie o jakiej? rze?i i nikt ju? nie mówi " O ?wi?ta Anielko " lecz poprostu spokojnie czyta o zbrodnii , dlatego nie dziw si? ?e ta ?mier? dziecka nie robi wra?enia , lub jest tematem do ?artów .

"A poza tym dojeba? 6-0 Kungowi... On si? rzeczywi?cie nie nadaje przeciwko tej g?upiej, starej, zjadanej przez robaki, wrzeszcz?cej suce." - Johnx, 16. sierpnia, 05:06

Offline Mileena

• U?ytkownik
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 21, 2007, 11:25:18 am »
biedne dziecko :( lza juz mi sie krecila w oku jak to czytalam, ale niemoge zrozumiec jednego... JAK MOZNA ZOSTAWIAC SIEDMIOLATKE Z TAKIMI PO$!@BAMI KTORZY MYSLA ZE REAL TO TEZ TYLKO ZABAWA!! mam nadzieje ze dostana dozywocie (choc na 100% nie dostana :/ )