Autor Wątek: Mortal Kombat X Na pc czy warto ?  (Przeczytany 9773 razy)

Offline AdamsTW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Mortal Kombat X Na pc czy warto ?
« dnia: Lipca 07, 2015, 10:57:14 pm »
Witam mam pytanie czy warto kupić gre Mortal Kombat X na pc,ponieważ wdaje mi sie ze ta gra bardziej jest nastawiona na konsole.I takie moje pytanie czy ktoś w to gra na pc w multi czy bez problemu jest z kim walczyć?
Dzięki za pomoc.Patrzałem opinie na steam i własnie dlatego moje takie pytanie,nie są najlepsze lekko mówiąc o porcie na pc.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2015, 10:59:18 pm wysłana przez AdamsTW »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Na pc czy warto ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 08, 2015, 04:44:25 am »
Powiem Ci że sam już nie wiem. MKX jako gra jest naprawdę bardzo dobra - jest co ogrywać, a graczy nie brakuje. Jednak zależy co chcesz brać pod uwagę. Nie jestem na bieżąco bo sam nie włączałem MKX już ponad tydzień, ale z czego pamiętam to problemy były na arenie Sky Temple - fpsy po prostu tak sobie leciały w dół. Kolejna sprawa to to że jak zamierzasz grać na czymś innym niż pad to nawet nie masz co marzyć o udziale w turniejach w Polsce. Niestety taki ciemnogród tutaj panuje, że na jednym jedynym 'turnieju' jaki został zorganizowany było ograniczenie co do kontrolerów i wszyscy musieli grać na padach od Sony. Jak oglądałem stream jakiegoś większego turnieju w USA to byłoby nie do pomyślenia tam, że ktoś nie może zagrać na swoim kontrolerze (nawet był ktoś grający na klawiaturze). :D Idąc dalej - wersja PC jest ciągle do tyłu z łatkami balansującymi rozgrywkę. Patche które już jakiś czas temu zostały wydane na konsole dopiero wczoraj wyszły na PC - i w sumie nawet nie wiem czy wszystkie które wyjść miały (chyba ostatniego brakuje).

JEST JEDNAK JESZCZE NADZIEJA

Ostatnio krążyły plotki, że firma odpowiedzialna za port PC USF4 ma zająć się MKX. Jeśli faktycznie tak by się stało jest nadzieja, że otrzymamy w końcu port z prawdziwego zdarzenia. Póki co brak jednak oficjalnych informacji na ten temat. Jasno też Ci nie powiem czy warto kupić czy nie - jak już mówiłem, MKX to świetna bijatyka, ale wersja na PC póki co może irytować pod wieloma względami.

Offline AdamsTW

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Na pc czy warto ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 08, 2015, 02:38:38 pm »
Pad to akurat mam od XONE i chodzi własnie o liczbę graczy czy jest z kim sie bić i czy jest grywalna.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Na pc czy warto ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 08, 2015, 03:43:56 pm »
Pad to akurat mam od XONE i chodzi własnie o liczbę graczy czy jest z kim sie bić i czy jest grywalna.

Tutaj masz spis graczy z tego forum
http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2213.0

a w sieci jest dużo innych ludzi, którzy grają w MKX i tego nie zabraknie.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Na pc czy warto ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 08, 2015, 10:45:36 pm »
Przegrałem w MK X ponad 50h na PC i gra mi się całkiem dobrze na już nieco przestarzałym sprzęcie. Gra w przeciwieństwie do tego co było na premierze jest już całkiem grywalna. Jedyne problemy jakie mam to drobne przycięcia gry przed rozpoczęciem walki i nieznaczny spadek fpsów na poziomie Sky Temple. Jednak ta gra u każdego nieco inaczej chodzi więc nie wiem czy mogę polecać. Jak masz do wyboru wersję konsolową to lepiej ją wybrać, ale jak nie masz konsoli to mimo wszystko warto zastanowić się nad portem PC.

Co do patcha z balansem gry to wyszedł wraz z premierą Predatora, także jest dobrze. Poza tym coś tam znowu poprawili, chociaż ja specjalnej różnicy nie czuję.
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2015, 10:56:16 pm wysłana przez Rv0000 »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X Na pc czy warto ?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 10, 2015, 09:41:05 am »
Właśnie nosiłem się od jakiegoś czasu z zamiarem zapytania czy MKX na PC jest totalnie zjebany.............?
Smoke 0000 trochę mi pozytywnie wtrącił.... Ktoś jeszcze ma coś do dodania? Słucham.....